Enflasyonla Mücadeleye ESENLİK’ten tam destek

Enflasyonla topyekun mücadele kapsamında belediyemiz iktisadi teşekkülü ESENLİK'ten kampanyaya destek geldi. Bu kapsamda ESENLİK’in üreticisi olduğu Nergis, Esenlik, Epak ve Proxy markalı 75 üründe yılsonuna kadar en az %10 indirim uygulanacak...

11 Ekim 2018 Perşembe 11:00
Enflasyonla Mücadeleye ESENLİK’ten tam destek
Kon uya ilişkin ESENLİK tarafından yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi;
Esenlik olarak, ülkemizin zor günler geçirdiği bugünlerde halkımızın yanında yer almanın milli bir görev olduğunu düşünüyoruz. Bu anlayışla Esenlik Süpermarketleri olarak hali hazırda düzenli olarak yapılan hafta sonu ve hafta içi indirimlerinin yanı sıra; ESENLİK’in üreticisi olduğu Nergis, Esenlik, Epak ve Proxy markalı 75 üründe yılsonuna kadar en az %10 indirim uygulayacağız.

Esenlik olarak, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik olumsuzluk ve sıkıntıların hep birlikte üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz. Omuz omuza vererek ve ülke olarak sahip olduğumuz potansiyeli harekete geçirerek bugünleri geride bırakıp daha güzel günlere ve hedeflere doğru ilerleyebileceğimizi düşünüyoruz.

Bu anlamda, ESENLİK LTD.ŞTİ. olarak; Hazine ve Maliye Bakanlığı’mız tarafından başlatılan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”nı destekliyor, Milletimizin ve Hükümetimizin yanında olduğumuzu bildiriyoruz.

 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv