Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Görmez'in Malatya Programı İptal Edildi

Sn. Diyanet işleri Başkanımız Prof Dr. Mehmet Görmez’in Cumurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yapacakları görüşme nedeniyle 21-07-2017 Cuma günü Malatya’ya yapacağı program iptal edilmiştir.

20 Temmuz 2017 Perşembe 17:40
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Görmez'in Malatya Programı İptal Edildi
banner83
Daha önce "Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından düzenlenen ve 16 hafta devam eden ‘Siyer Dersleri Mekke Dönemi’nin kapanış programı, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’in katılımıyla"  yapılacağı duyurulan programın iptal edildiği duyuruldu..

Prof. Görmez, kapanış programında “Hz. Muhammed’i (S.A.V) Doğru Anlamak” konulu bir konferans verecek. Denilerek kamuoyuna duyurulan program, Malatya Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecekti. 21 Temmuz 2017 Cuma günü (bugün) saat 20.30’da başlayacağı önceki bültenlerde duyurulmuştu.
Malatya Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığından program iptaline ilişkin bilgi notunda şu ifadeler yer aldı;
"Sn. Diyanet işleri Başkanımız Prof Dr. Mehmet Görmez’in Cumurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yapacakları görüşme nedeniyle 21-07-2017 Cuma günü Malatya’ya yapacağı program iptal edilmiştir.
Bu zorunlu iptal nedeniyle Malatya Büyükşehir Belediyemiz tarafından 21-07-2017 Cuma günü saat 20:00 da Kongre Kültür Merkezinde yapılması planlanan ve Sn. Diyanet işleri Başkanımız Prof Dr. Mehmet Görmez’in konuşmacı olarak katılacakları Siyer Dersleri Final Programımızda iptal edilmiştir." denildi. 

banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv