Çalık’tan özel bakımevinde kalanlara ziyaret

Çalık, Türkiye’nin sosyal devlet anlayışı ile AK Parti hükümetleri döneminde tanıştığını belirterek, “Hükümdar devlet yok, hizmetkar devlet anlayışı var” dedi.

27 Mayıs 2017 Cumartesi 14:14
Çalık’tan özel bakımevinde kalanlara ziyaret
banner83
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Türkiye’nin sosyal devlet anlayışı ile AK Parti hükümetleri döneminde tanıştığını belirterek, “Hükümdar devlet yok, hizmetkar devlet anlayışı var” dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, beraberinde AK parti İl Başkanı hakan Kahtalı ile birlikte Özel Evin Bakımevi’ni ziyaret ederek, burada kalanların yaşam ve sosyal desteklere yönelik almış olduğu hizmetleri kontrol etti.
Çalık, bakımevinde kalan yaşlı ve özel destek hizmetlerine ihtiyaç duyan vatandaşlarla tek tek görüşerek, almış oldukları hizmetlerden memnun olup olmadıklarını sordu. Burada kalanlarla sohbet eden ve durumları hakkında bilgi alan Çalık, zaman zaman duygusal anlarda yaşadı.
Çalık; “Sosyal hizmet varsa, devlet vardır. Türkiye, sosyal devlet anlayışı ile AK Parti hükümetleri döneminde tanıştı. Bugün darda kalan, muhtaç olan, himayeye ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza her türlü sosyal devletin gereksinimleri sunuluyor ve sunulmaya devam edecektir. Hükümdar devlet anlayışı yoktur ve hizmetkar devlet anlayışı ile hareket edilmektedir.” dedi. 

banner143

    Yorumlar

banner309
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv