Büyükelçiler Entegre Çevre Projesini İnceledi

Malatya’ya gelen Lübnan Büyükelçisi Mansour Abdallh ile Moritanya İslam Cumhuriyeti Büyükelçisi Dhehbi Dhehbi Büyükşehir Belediyesi Malatya Entegre Çevre Projesi’nde incelemelerde bulundular.

18 Nisan 2017 Salı 14:27
Büyükelçiler Entegre Çevre Projesini İnceledi
banner83
Çevreci yatırımlarda Türkiye’nin önde gelen Belediyelerinden birisi olan Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin bu alandaki yatırımları yabancı ülkeler tarafından da dikkat çekiyor.
11. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri Makine Hayvancılık ve Gıda Fuarı’na katılmak amacıyla Malatya’ya gelen Lübnan Büyükelçisi Mansour Abdallh ile Moritanya İslam Cumhuriyeti Büyükelçisi Dhehbi Dhehbi Büyükşehir Belediyesi Malatya Entegre Çevre Projesi’nde incelemelerde bulundular.
Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre, Lübnan Büyükelçisi Mansour Abdallh ile Moritanya İslam Cumhuriyeti Büyükelçisi Dhehbi Dhehbi’nin Malatya Entegre Çevre Projesi’ni yerinde görerek, bilgi edinme talepleri üzerine; büyükelçiler Katı Atık Sahası’na götürülerek,yerinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi.
Projeye ilgi duyuyoruz
Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Alican Bozkurt’un yanı sıra ilgili şube müdür ve teknik personellerin de katıldığı inceleme sırasında, Katı Atık Sahası’nda büyükelçilere proje ile ilgili brifing verildi.
Lübnan Büyükelçisi Mansour Abdallh ile Moritanya İslam Cumhuriyeti Büyükelçisi Dhehbi Dhehbi, Malatya Entegre Çevre Projesi’ni bildiklerini ve ilgi duyduklarını belirterek, proje ile ilgili detaylı bilgiler alırken, memnuniyetlerini de dile getirdiler.
 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv