Boyraz, Bu Nesil Çok Şanslı Bir Nesil

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Malatya Birlik Vakfı Üyeleri İle Hafta sonu bir araya geldi.

03 Nisan 2017 Pazartesi 13:59
Boyraz, Bu Nesil Çok Şanslı Bir Nesil
banner83
Birlik Vakfı Toplantı Salonunda Genç Birlik Üyeleri ile Bir araya gelen Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Geçmişte yaşanan 28 Şubat sürecinin ve yaşanan sıkıntıları görmeyen bir gençliğin Bugünün şartlarındaki Türkiye’nin 15 Temmuz gecesine kadar Üzerinde Tuttuğu tehlikeyi ve Dünya Ülkeleri arasında Ne kadar Önemli bir Coğrafya Olduğunu anlamamışlardı dedi.
Programın açılışında bir konuşma yapan Genç Birlik Vakfı Malatya Şube başkanı Mehmet Yıldırım Malatya’nın en önemli kuruluşlarından biri olan Esenliğin Malatya Ekonomisindeki ve gelişen Malatya üzerindeki Önemine değinerek Genel müdür Hulusi Boyraz’a Teşekkür etti.
Sonrasında Sohbet ortamında Başlayan söyleşiye Türkiye’nin içinde bulunduğu kritik sürecin önemine değinen Boyraz, Bu millet Osmanlıdan bugüne Dış güçlerle uğraşmaktadır diyerek 15 Temmuz ve 28 Şubat döneminde Yaşananların ülke gençliği için birer sınav niteliği taşıdığını dile getirdi.
Konuşmasında gençliğin Ülkemiz için ne denli önemli olduğuna değinen Genel Müdür Hulusi Boyraz, 16 Nisanda bu millet ülke istikrarı için eminim en doğru kararı verecektir diyerek Gençlerin sorularını yanıtlayarak programa katılmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Malatya Birlik Vakfı şubesi yöneticilerine ve katılım sağlayan gençlere teşekkür etti.
 
banner143

    Yorumlar

banner310
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv