Birlik Başkanı Polat, MHP İl Başkanı Kalı'yı Ziyaret Etti

Derme Sulama Birliği Başkanı Abdullah Polat, MHP Malatya İl Başkanı Ömer Faruk Kalı’yı ziyaret ederek "hakkındaki yolsuzluk iddialarının asılsız olduğunu " iddia etti

18 Temmuz 2017 Salı 11:46
Birlik Başkanı Polat, MHP İl Başkanı Kalı'yı Ziyaret Etti
banner83
Derme Sulama Birliği Başkanı Abdullah Polat, MHP Malatya İl Başkanı Ömer Faruk Kalı’yı ziyaret etti. Polat, hakkındaki yolsuzluk iddialarının asılsız olduğunu ve Malatya Valiliğince yeniden bir denetleme raporunun yazıldığını söyledi.
Derme Sulama Birliği Başkanı Abdullah Polat ve yönetim Kurulu üyeleri MHP Malatya İl Başkanı Dr. Ömer Faruk Kalı’yı makamında ziyaret ederek, Malatya Valiliğince yapılan Deme Sulama Birliği Denetleme raporu hakkında bilgi verdi.” Polat, hakkında yapılan iddiaların asılsız olduğunu konuyla ilgili Malatya Valiliğince yeniden bir denetleme raporunun yazıldığı ve önümüzdeki haftalarda kamuoyuna açıklanacağını” söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Başkanı Kalı “ Şehir halkının çıkarları söz konusu olduğunda geçmişte olduğu gibi bugün de Milliyetçi Hareket Partisi olarak duyarlı ve hassasız. Sayın Başkan hakkında, Malatya Valiliği tarafından yapılan denetleme raporu; başta Malatya’da ki çiftçilerimiz olmak hepimizi derinden üzmüştür. Özellikle yolsuzluk ve usulsüzlük iddiaları tüm ayrıntılarıyla incelerek işin doğrusunun ortaya konulmasını Malatya için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Sayın Başkanımızın bugün partimize gelerek, hazırladığı dosyayı bizimle paylaşmasını memnuniyetle karşılıyoruz. Yanlış hesap Bağdat’tan döner,eğer ortada bir yanlışlık varsa bunun mutlaka düzeltilmesi gerektiğine inanıyoruz. Aksi halde Şeriatın kestiği parmak acımaz ” ifadesini kullandı.
“MHP olarak hiçbir kurum ve kişi hakkında ön yargımız yok. İnşallah inceleme ve araştırma sonucunda Sayın Başkanımız haklı çıkar, Derme Sulama Birliği ve Malatya’mızın yüzüne hiçbir gölge düşmez” temennisin de bulundu.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv