Beydağı Cumhuriyet Caddesi’nde İçmesuyu Altyapısı Tamamlandı

MASKİ Genel Müdürlüğü Battalgazi İlçesi Beydağı Cumhuriyet Caddesi’nde 4.000 metrelik isale hattı ve 1 adet sondaj çalışmasını tamamladı.

12 Eylül 2017 Salı 15:23
Beydağı Cumhuriyet Caddesi’nde İçmesuyu Altyapısı Tamamlandı
banner83
 Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Battalgazi İlçesi Beydağı Cumhuriyet Caddesi’nde 4.000 metrelik isale hattı ve 1 adet sondaj çalışmasını tamamladı.

“4.000 Metrelik İçmesuyu Altyapı Çalışması”
Malatya’nın daha modern bir görüntüye sahip olmasının önceliği sağlam altyapıdan geçiyor. Bu minvalde yatırımlar yapan MASKİ Genel Müdürlüğü şehrin içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapısını güçlendirerek sağlam gelecek inşa ediyor. İçmesuyu altyapısını yenileme çalışmalarında Battalgazi İlçesi Beydağı Cumhuriyet Caddesi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir: “Cumhuriyet Caddesi’nde 160’lık polietilen borular kullanarak 4.000 metrelik içmesuyu altyapı çalışmasını tamamladık. İhale kapsamında 1 adet sondaj çalışması yaptık. Sondaj ve depolar arası bağlantıyı kurduk. Böylece vatandaşa içmesuyunu daha kolay ve kontrol edilebilir şekilde ulaştırıyoruz. Çalışmalarımız kapsamında Cumhuriyet Caddesi’nin tamamının içmesuyu hattını yeniledik. Hedefimiz Malatya’nın tamamının İçmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapısını yenileyerek gelecek nesillere yaşanılabilir bir şehir bırakmak. Malatya genelinde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv