Bayramın İlk Günü Otobüsler Ücretsiz

Vatandaşların bayram ziyaretlerini rahat bir şekilde yapmalarını sağlamak amacıyla Ramazan Bayramının 1. Günü vatandaşların toplu taşım araçlarından gün boyu ücretsiz yararlanmaları kararlaştırıldı.

20 Haziran 2017 Salı 14:19
Bayramın İlk Günü Otobüsler Ücretsiz
banner83
Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısı’na19 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirilen 2. birleşimle devam edildi.
Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda saat 16.30’da yapılan toplantıya Meclis Başkan Vekili Hasan Göğüs başkanlık etti. Meclis toplantısında ilk olarak 14 Haziran 2017 tarihinde yapılan toplantının karar özeti okunarak kabul edildi.
BAYRAMIN İLK GÜNÜ OTOBÜSLER ÜCRETSİZ
Ramazan bayramının birinci günü olan 25 Haziran Pazar günü, özel araçların kullanımının azaltılarak trafikteki sıkışıklığın önlenmesinin yanı sıra vatandaşların bayram ziyaretlerini rahat bir şekilde yapmalarını sağlamak amacıyla Ramazan Bayramının 1. Günü vatandaşların toplu taşım araçlarından gün boyu ücretsiz yararlanmaları kararlaştırıldı.
YEŞİLTEPE BÖLGESİNE MUHTAR EVİ
Yeşilyurt Belediyesinin 2017 mali bütçesine 62 milyon TL ek ödenek konulması hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyonunun raporu ile Yeşiltepebölgesine Muhtar Evi yapılması için Malatya Büyükşehir Belediyesine ait olan arsanın 25 yıllığına Yeşilyurt Belediyesine tahsis edilmesi kabul edildi.
AKÇADAĞ İLÇESİNE HİPOTERAPİ MERKEZİ
Akçadağ İlçesinde planlananHipoterapi merkezi projesinin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması da Büyükşehir Meclisi tarafından kabul edildi.
Meclis gündeminde bulunan bazı maddeler görüşülerek karara bağlanırken, bazı maddeler ilgili komisyonlara, bazı maddeler de 20 Haziran Salı günü saat 14:00’da yapılacak olan 3. Birleşime ertelendi.

 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner303

banner304