Başkan Solmazgül, Kirvelik Heyecanını Tattı

Eksen Eğitim Sendikası Malatya İl Başkanı Kenan Akdoğan, Oğlu Muhsin Alperen (merhum şehit liderin ismi) için Öğretmen Evinde bir sünnet düğünü tertip etti.

01 Ağustos 2017 Salı 11:31
Başkan Solmazgül, Kirvelik Heyecanını Tattı
banner83
Eksen Eğitim Sendikası Malatya İl Başkanı Kenan Akdoğan, Oğlu Muhsin Alperen (merhum şehit liderin ismi) için Öğretmenevinde bir sünnet düğünü tertip etti.
Eksen Eğitim Sendikası Malatya İl Başkanı Kenan Akdoğan’ın Oğlu Muhsin Alperen’in, kirveliğini ise ilimizin tanınmış simalarından Alperen Ocakları eski genel başkan yardımcısı ve Malatya Alperen Ocakları Başkanlığı da yapmış olan işadamı Süleyman Solmazgül yaptı.
Yoğun bir katıklımla gerçekleşen sünnet merasimi sonrası duygu ve düşüncelerini açıklayan başkan Solmazgül, “Türk Töresinde müstesna yeri olan kivrelik görevimizi yerine getirdik. Muhsin Alper’in kirveliğini yaptık, düğününde de karşılıklı halay çekeriz” dedi.
Sünnet merasimi sonrası sosyal medya üzerinden duygu ve düşüncelerini açıklayan Malatya Eksen Eğitim Sendikası il başkanı Kenan Akdoğan, “Bu mesut günümüzde bizleri yalnız bırakmayan başta Kirvemiz ve kıymetli dostum Süleyman Solmazgül ‘e, davetimize icabet eden, çiçek gönderen, arayan tüm dostlarımıza ve sevenlerimize câni gönülden teşekkür ediyoruz.” Diyerek şöyle devam etti;
“Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanı kıymetli hocam Prof. Dr. Mesut Aydın’a, Eksen Eğitim Sen il yönetim kurulu üyelerimiz Hayrettin Yılmaz’a, Turgay Doğan’a, Fatih Kalkan’a, Eksen Eğitim Sen ‘in güzide üyelerine, TES Başkan adayı Çetin Türkyılmaz’a, Malatya Ülkü Ocakları Eski Başkanı Fevzi Şahin’e, Ülkücü İşçiler Derneği Bölge Başkanı Şevket Keskin’e, Vali Gali Demirel Ortaokulu Müdürü değerli dostum Hamit Kapan ‘a, Topsöğüt Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Serhat Çolak’ a kıymetli dostlarım Bünyamin Boran ve Muhsin Yiğit’e, Can dostumuz Faruk Kasapbaşıoğlu’na, Avukat Elif Can’a, İlhan Kabataş’a kıymetli dava arkadaşlarım Mehmet Kılınç’a, Nuri Karaca’ya, Fatih Mehmet Gönültaş’a ve Bekir Sıtkı İnal ‘a ,kıymetli mesai arkadaşlarıma, aileme, ismini sayamadığım kıymetli akrabalarıma, komşularıma ve tüm dostlarımıza ve de uzak diyarlardan gelen kardeşlerime tekrar teşekkür ediyorum, varlığınızla var olun.” İfadelerine yer verdi.
Bizde Malatya Son Havadis ailesi ve şahsım adına Sayın Başkan Solmazgül’ e ve Akdoğan ailesine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Merhum şehit liderimizin ismini yaşatan Muhsin alperen evladımıza da geçmiş olsun dileklerimizle sağlıklı uzun ömürler diliyoruz…

 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv