Başkan Polat ,Yaş Sebze ve Meyve Halini ziyaret etti

Yaş Sebze ve Meyve Halinde gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Yıldırım, Komisyoncular ve Tüccarlar Derneği Başkanı Celal Akbay, Hal Şube Müdürü Halil Fırat ve esnaflar eşlik etti

06 Eylül 2018 Perşembe 16:01
Başkan Polat ,Yaş Sebze ve Meyve Halini ziyaret etti
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, her platformda STK’larla, esnaflarla ve vatandaşlarlabir arada gelmeye devam ediyor. Başkan Polat son olarak, Yaş Sebze ve Meyve Halindeki esnaflarla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
Yaş Sebze ve Meyve Halinde gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Yıldırım, Komisyoncular ve Tüccarlar Derneği Başkanı Celal Akbay, Hal Şube Müdürü Halil Fırat ve esnaflar eşlik etti.
Çevre illerden ilimize yaş sebze ve meyve getiren esnafların ilk ziyaret yerinin hal olduğunu belirten Başkan Polat, “Yaş Sebze ve Meyve Hali il dışından gelen esnaflarımız için Malatya’nın yüz akı durumundadır. İl dışından Malatyamıza sebze ve meyve getiren esnaflar,şehrimizin nasıl bir yapıya sahip olduğunu, hizmet ve yatırımları ile gelişmişlik düzeyini ilk burada görmekteler.
Büyükşehir Belediyesi olarak amacımız en güzel hizmetleri Malatyamızla ve insanımızla buluşturmak. Bu amaçla mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmaktayız. İnşallah bugünümüz dünden, yarınımızda bugünden daha iyi olacaktır” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Komisyoncular ve Tüccarlar Derneği Başkanı Celal Akbay da Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a ilgilerinden dolayı teşekkür etti.
Başkan Polat, daha sonra hal esnafını gezerek bir süre esnafla da sohbet etti.

 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv