Başkan Kalı’dan Yeşilyurt Muhtarlar Derneğine Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Ömer Faruk Kalı, Malatya Yeşilyurt Muhtarlar Derneğini Ziyaret Ederek, Dernek çalışmaları hakkında bazı bilgiler aldı.

06 Ağustos 2017 Pazar 21:37
Başkan Kalı’dan Yeşilyurt Muhtarlar Derneğine Ziyaret
banner83
Milliyetçi Hareket Partisi Malatya (MHP) İl Başkanı Ömer Faruk Kalı, Malatya Yeşilyurt Muhtarlar Derneğini Ziyaret Ederek, Dernek çalışmaları hakkında bazı bilgiler aldı.
MHP Malatya İl Başkanı Ömer Faruk Kalı, Malatya Yeşilyurt Muhtarlar Derneğini ziyaretinde Dernek Başkanı Süleyman Şahbaz, Yönetim kurulu ve muhtarlar karşıladı.
Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Ömer Faruk Kalı, Türkiye gündemiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Kalı, “Ülke olarak şu anda zor bir süreçten geçmekteyiz, Ülke olarak birlik içinde olmalıyız. Bizler Ülke olarak birlik içinde olduğumuzda bileğimizi hiç bir güç bükemez. Zaten bizler birlik içine ’de olduğumuz 15 Temmuz’da Dünya görmüştür” dedi.
Başkan Kalı; Muhtarlar her zaman bizler için çok önemlidir. Bizler zaman zaman muhtarlarımızı ve derneklerimizi ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Muhtarlarımızın sorunlarını dinleyerek destek olmak için bizlere ne görev düşerse her zaman yanlarında olduklarımızı burada bir kez daha belirtmek isterim.
Malatya Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Gerçekten çok önemli bir dernek olduğunu ve burada bulunan Muhtarlarımız kendi Mahallerinde yaptıkları çalışmalar takdir almaktadır. Ve yine Malatya’mızda olan biten sorunları takip ederek sahip çıkmaları bizleri sevindirmiştir. Bizleri misafir eden Malatya Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Süleyman Şahbaz ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum dedi.
Malatya Yeşilyurt Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Şahbaz;
(MHP)Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Sayın Ömer Faruk Kalı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte derneğimizi ziyaret etmişlerdir. Bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı yönetim kurulu adına kendilerine teşekkür ediyorum dedi.
Başkan Şahbaz, MHP Malatya İl Başkanı Ömer Faruk Kalı, Derneğimizi ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştır. Bizler dernek hakkında bazı bilgileri vererek ve Ülke gündemi ile bazı sıkıntıları paylaştık.15 Temmuz’da yaşanan olayları Ülke olarak hep birlikte şahit olduk. Ülkemizin dört tarafından birlik beraberliği görünce bizler hep birlik içinde olursak asla bizleri kimse yıkamaz dedik. İşte bu birlik beraberlik bizlerde vardır ve bundan sonrada olacaktır dedi.
Başkan, Şahbaz, Derneğimiz Tüm siyasi partilere açıktır ve sadece bir parti hariç ve zaten bu partiyi de herkes tarafından bilinmektedir. Bu Ülke hepimizindir ve hepimizde bu güzel Ülkemize ve İlimize sahip çıkacağız ve çıkmalıyız dedi.
Başkan Şahbaz, MHP Malatya İl Başkanı Sayın Ömer Faruk Kalı ve yönetim kurulu üyelerin bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı Şahsım, yönetim kurulu üyelerim ve muhtarlarım adına kendilerine teşekkür ediyorum dedi.


 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv