Başkan Avşar'dan Rektör Aysun Bay Karabulut’a Ziyaret

MHP Malatya İl Başkanı R. Bülent Avşar , Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

10 Ekim 2018 Çarşamba 15:11
Başkan Avşar'dan Rektör Aysun Bay Karabulut’a Ziyaret
MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar , Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarete, MHP İl Genel Sekreteri Vahap Murat, İl Başkan Yardımcısı Burhan Kılıç ve İl Yönetimi katıldı. Ziyarette kısa bir konuşma yapan MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, "Turgut Özal Üniversitesince yapılacak çalışmalar, şehrimize ve gelişmesine akabinde kimliğimize değer katacağından eminim. Hocamızı MHP Teşkilatımız olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Kendilerine bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. Ortak paydamız Malatya için var gücümüzle, hayırlı olan tüm çalışmaların yanında olacağız." dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Karabulut, " Turgut Özal Üniversitesi bulunduğu konum itibariyle, şehrimizin önemli bir markasıdır. Üniversite olarak işbirliği ve istişareler içerisinde Malatya ve çevresi baş da olmak üzere ülkemizin gelişmesine katkı sağlamak için çaba sarf edeceğiz." ifadelerini kullandı.
 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv