6. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı Sizleri Bekliyor

Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF), sektördeki yenilikleri sergileyip çok sayıda farklı ürün segmentini aynı çatı altında buluşturuyor.

05 Ekim 2018 Cuma 10:39
6. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı Sizleri Bekliyor
İnşaat, Yapı, Mobilya, Dekorasyon vb. alanlarda faaliyet gösteren firmaların katıldığı 6. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF) Malatya yatırımcı kamu kuruluşlarını ve yapı profesyonellerini bir araya getirerek yapı ve dekorasyon sektörünün nabzını tutuyor. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF), sektördeki yenilikleri sergileyip çok sayıda farklı ürün segmentini aynı çatı altında buluşturuyor.
Hem Firmalar Hem de Vatandaş Kazanıyor
Fuar, iki kademeli alışveriş imkânı oluşturuyor. Birincisi sektörel bazda… Firmalar sektördeki yenilikleri yerinde ve bizzat birinci elden birbirleriyle paylaşmış oluyorlar. İkincisi müşteri bazında… Fuarda en önemli husus fuara katılan firmaların birinci elden son müşteriye ürünlerini direk aracısız arz etme imkânı elde etmeleridir… Binlerce vatandaşın ziyaret ettiği fuar, bu anlamda şehre ekonomik değer katmaktadır.
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
Sektörde faaliyet gösteren 55 firmanın katıldığı Yapı ve Dekorasyon Fuarı, sektördeki gelişmeler ve yeniliklerden haberdar olma, sektör ve pazar içerisinde durum analizi yapabilme, müşterilerle yüz yüze buluşma gibi birçok fırsat sunuyor.
Ziyaretçiler; Yapı, dekorasyon, inşaat, mobilya vs. en son teknolojiler ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi oluyorlar.
Fuar Ziyaret Saatleri
Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF) ziyaret saatleri 10.00 - 20.00 saatlerinde Malatyalılara hizmet verecek.

 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv