6 Mahallenin Kanalizasyon Hattı Yenilendi

MASKİ Genel Müdürlüğü muhtelif mahalleler kanalizasyon hattı çalışmaları kapsamında; 6 mahallede 3.800 metrelik kanalizasyon hattı çalışması gerçekleştirdi.

17 Nisan 2018 Salı 13:18
6 Mahallenin Kanalizasyon Hattı Yenilendi
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü muhtelif mahalleler kanalizasyon hattı çalışmaları kapsamında; 6 mahallede 3.800 metrelik kanalizasyon hattı çalışması gerçekleştirdi.

“6 Mahalleye 3.800 Metrelik Kanalizasyon Hattı”
Malatya’nın altyapısına hizmet eden, vatandaşların refahı için çalışan MASKİ Genel Müdürlüğü yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Şehrin içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hattını büyükşehire yakışır bir şekilde yeniliyor. Kurulduğu günden itibaren halka hizmet etmek için çıktığı yolda çizgisinden çıkmadan emin adımlarla ilerliyor. Kanalizasyon hattı çalışmaları kapsamında Malatya merkez mahallelerinde çalışmalar gerçekleştiriyor. Şehrimizin kanalizasyon altyapısını güçlendiriyor. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir: “Büyükşehir süreciyle beraber şehrimiz ve insanımız için çalışıyoruz. Malatya’mızın altyapı geleceği için projeler hazırlayıp hayata geçiriyoruz. Muhtelif mahalleler kanalizasyon hattı yatırımlarımız kapsamında; Hanardı, Karahan, İstasyon, Sütlüce, Başpınar, Alişar Mahallesi’nde 3.800 metrelik kanalizasyon hattı çalışmalarımızı tamamladık. Bu 6 mahallede toplam 87 adet parsel bacası çalışması gerçekleştirdik. Muhtelif mahalleler kanalizasyon hattı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İçmesuyu kadar kanalizasyon altyapısında önemlidir. Kullanım sonucu oluşan kirli suların doğru bir şekilde yönetilmesi gerekiyor. Şehrimizin kanalizasyon ağını yenileyerek oluşabilecek sorunları ortadan kaldırıyoruz. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.” dedi.


 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv