5. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı 4 Ekimde Açılıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafında 4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında 5. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF) düzenlenecektir.

02 Ekim 2017 Pazartesi 20:31
5. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı 4 Ekimde Açılıyor
banner83
5. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF) 4-8 Ekim 2017 tarihlerinde Büyükşehir Belediye Yanı Fuar alanında açılacak. Sektörün önde gelen firmaları (İnşaat, Yapı, Mobilya, Dekorasyon v.b) Malatya’da bir araya getiriyor.
5. Malatya Yapı ve Dekorasyon Dekorasyon Fuarı (MAYDEF) Malatya yatırımcı kamu kuruluşlarını ve yapı profesyonellerini bir araya getirerek yapı sektörünün nabzını tutacak.

Akın: 50 firma fuarda yer alacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın; “5. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarımız 4 Ekim 2017 Çarşamba günü Büyükşehir Belediyesi yanı fuar alanında, saat 11.00’de kapılarını açacak. Fuarımız 5 gün sürecek. Fuara 50 firma katılacak” dedi.

Akın, 5. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı, sektördeki gelişmeler ve yeniliklerden haberdar olma, sektör ve pazar içerisinde durum analizi yapabilme, müşterilerle yüz yüze buluşma gibi birçok imkânlar sunacağını ifade etti. Akın, ayrıca katılımcı firmaların, yeni pazarlar bulması, hem bölge hem de çevre illerin ihtiyaçlarını belirlemeleri ve sipariş almalarını sağlayacakları bir fuar olacağını da ifade etti.

Akın, 5. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF), sektöründeki yeniliklerin sergilenecek ve çok sayıda farklı ürün segmentini aynı çatı altında buluşturacak. Ziyaretçiler; Yapı, dekorasyon, inşaat, mobilya v.s en son teknolojiler ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olacaklarını belirti.

Yeni teknolojik gelişmeler bu fuarda sergilenecek

Bu yıl 4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar; Firmaların, sektördeki diğer üreticilerle buluşarak farklı ihtiyaçlarını karşılayabildiği, en yeni trendleri ve teknolojik gelişmeleri takip edebilecekler.

Ziyaretçilerin ise evlerinde, iş yerlerinde ve günlük hayatta kullanabilecekleri modern ve ergonomik tüm dekorasyon malzeme ve mobilyalarının topluca görme ve inceleme fırsatı bulabilecekler.

Fuar Ziyaret Saatleri 11.00 – 19.00

Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF) ziyaret saatleri 11.00 – 19.00 saatlerinde Malatyalılara hizmet verecek. 

banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv