5 Bin 380 Metrelik İçmesuyu Hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü Dilek, İkizce, Bulgurlu, Yanımcihan, Hasırcılar Mahalleleri ’nde 5 bin 380 metrelik yeni içmesuyu hattı çalışmalarını tamamladı.

04 Şubat 2019 Pazartesi 16:09
5 Bin 380 Metrelik İçmesuyu Hattı
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Dilek, İkizce, Bulgurlu, Yanımcihan, Hasırcılar Mahalleleri ’nde 5 bin 380 metrelik yeni içmesuyu hattı çalışmalarını tamamladı.
“5 Mahalleye İçmesuyu Hattı”
Malatya’nın altyapısını güçlendirmek ve gelecek yıllarını planlamak için çalıştıklarını ifade eden MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu: “Kadim şehrimizin altyapısını güçlendirmek ve vatandaşlarımızın içmesuyuna daha kolay ulaşabilmelerini sağlamak için 7 gün 24 saat çalışıyoruz.Şehrimizin bugününü ve yarınını planlıyoruz. İçmesuyu hattı çalışmalarımız kapsamında Dilek Karanfil Sokak’a bin 200, İkizce’ye bin 350, Bulgurlu’ya 430, Yanımcihan’a bin 200, Hasırcılar’a bin 200 metre olmak üzere bu 5 mahallemize toplam 5 bin 380 metrelik içmesuyu çalışması yaptık. Şehrimizin doğal güzelliklerini koruyarak, modern bir altyapı inşa ediyoruz. Geleceğe sorunsuz bir Malatya bırakmak hedefiyle yaptığımız bu çalışmalar, uzun yıllar boyunca hemşehrilerimize fayda sağlayacak.” dedi.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv