2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı Sona Erdi

MASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Daire Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerinin her yıl gerçekleştirdiği yıl değerlendirme toplantısı kapsamında 2018 yılı değerlendirme sunumları sona erdi.

06 Şubat 2019 Çarşamba 15:44
2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı Sona Erdi
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Daire Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerinin her yıl gerçekleştirdiği yıl değerlendirme toplantısı kapsamında 2018 yılı değerlendirme sunumları sona erdi.
MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve kurum personellerin katılım sağladığı toplantı da 2018 yılında yapılan çalışmalar anlatıldı. 2019 yılında yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
Kuruluşunun üzerinden 5 yıl geçen ve bu süre zarfında Malatya merkez Battalgazi, Yeşilyurt ve diğer 11 ilçede özverili çalışmalar sergileyen MASKİ bünyesinde faaliyet gösteren, İçmesuyu, Destek Hizmetleri, Abone İşleri, Çevre Koruma ve Kontrol, Tesisler, İşletmeler, Strateji Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim, Su Tesisleri, Kanalizasyon, Atıksu Arıtma, Yatırım ve İnşaat, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı,Basın Yayın ve Halkla İlişkiler, Kurumsal Gelişim ve Uygulamaları Şube Müdürlüğü ve Hukuk Müşavirliği tarafından 2018 yılı değerlendirme sunumları gerçekleştirildi. 2018 yılında Daire Başkanlıklarının yaptıkları çalışmaların ayrıntılı bir şekilde sunulmasının ardından değerlendirmeleri yapıldı. Sunumların sonunda gerçekleştirilen soru - cevap ve öneri kısmında, yıl içerisinde daha kaliteli ve verimli hizmet verebilmek için fikir alışverişinde bulunuldu.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv