Malatya Tanıtım Günlerinde Kuluncak Standı Yoğun İlgi Gördü

Malatya tanıtım günlerinde Kuluncak ilçesi adına Kuluncak belediye başkanı ve görevli personeller katılım gösterdi.

10 Kasım 2017 Cuma 13:04
Malatya Tanıtım Günlerinde Kuluncak Standı Yoğun İlgi Gördü
banner83
1-5 Kasım arasında İstanbul yeni kapı miting alanında gerçekleşen Malatya tanıtım günlerinde Kuluncak ilçesi adına Kuluncak belediye başkanı ve görevli personeller katılım gösterdi. Tanıtım günlerinde Kuluncak standına yoğun bir ilgi vardı.

Malatya tanıtım günlerine katılım sağlayan Belediye Başkanı BOYRAZ, Standa gelen vatandaşlarla bire bir ilgindi. Başkan BOYRAZ; Kuluncak olarak çok önemli değerlere sahip olduğumuzu, en önemli değerlerimizin başında; 2016 yılında yapılan sondaj çalışmalarında ulaşılan 59 0C deki Termal sıcak suyun geldiğini ( 2016 yılında yapılan sondaj çalışmaları yapılmış, 59 0C sıcak suya ulaşılmış, sondaj çalışmaları devam ederken sondaj takımlarının kırılması ve kırılan parçanın sondajdan çıkartılamaması üzerine zorunlu olarak sondaj durdurulmuştu.) 3000 metreye kadar inebilen sondajın ilçemize getirilmesi için çalışmaların devam ettiğini, en kısa zamanda bu sondajın yapılması için yetkili mercilerle görüşüldüğünü, 2018 yılında tekrar sondaj çalışmalarının başlayacağını ümit ettiğini belirtti.

Diğer en önemli değerimizin (Krom, Demir, Kurşun gibi zengin maden yatakları olduğunu dile getiren Mehmet BOYRAZ, Kuluncak ilçesini ekonomik açıdan yükseltecek bu iki önemli değerin yanı sıra her alanda çalışmaların bütün hızıyla devam ettiğini ve çalışmalara kesintisiz devam edileceğini belirtti.

Ayrıca Standımızı ziyaret eden vatandaşlarımızla yakından ilgilenen Mehmet BOYRAZ; Stantta kendilerini bir an olsun yalnız bırakmayan hemşehrilerine teşekkürlerini iletti. Bir ve birlik olunduğu zaman aşılamayacak hiçbir engelin olmadığına değindi.  
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv