Kuluncak’a MASKİ İmzası

Kuluncak İlçesi genelinde maliyeti 10,9 milyon TL olan 125 kilometrelik altyapı yatırımlarını gerçekleştiriyor.

20 Eylül 2017 Çarşamba 12:31
Kuluncak’a MASKİ İmzası
banner83
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmaları dâhilinde Kuluncak İlçesi genelinde maliyeti 10,9 milyon TL olan 125 kilometrelik altyapı yatırımlarını gerçekleştiriyor.

“88 Kilometrelik Altyapı Çalışması Tamamlandı”
Malatya tarihinin en büyük yatırımlarını gerçekleştiren MASKİ Genel Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla adından söz ettiriyor. Malatya’nın ilçelerinde yatırımlar yaptıklarını belirten Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “Kuluncak İlçemizin genelinde 6,5 milyon TL maliyetinde 88 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmamızı tamamladık. DAP kapsamında 750 bin TL maliyetinde 7.700 metrelik sulama kanalı inşa ettik. Yatırımlarımız tamamlandığında Kuluncak İlçemizde içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı yenilenmiş olacak. Kuluncak İlçesi genelinde ve Malatya genelinde yatırımlarımız devam ediyor.” dedi.

“1 Adet Atıksu Arıtma Tesisi İnşa Edilecek”
MASKİ Genel Müdürlüğü Kuluncak İlçesinde içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı için yatırımlarını tamamladıktan sonra bölgede yaptıkları geniş incelemeler sonucunda planlamalar yaptı. Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “Kuluncak İlçemize 28 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı ve 1 adet Atıksu Arıtma Tesisi inşası çalışmalarımızı planlıyoruz. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra hayata geçireceğiz. Özveriyle çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi

 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv