Başkan Boyraz, Ankara'da Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

25 Temmuz 2017 Salı 11:53
Başkan Boyraz, Ankara'da Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi
banner83
Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Başkan Boyraz, İlk olarak Gümrük ve Ticaret Bakanı ve Malatya Milletvekilimiz Bülent Tüfenkçi’ye makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek, İlçemizde yapılacak olan yatırım ve projeler hakkında görüşme gerçekleştirdi.
Daha sonra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekilimiz Öznur Çalık 'ı makamında ziyaret ederek, ilçemize yapılacak olan yatırım ve projeler hakkında görüşen Başkan Boyraz,
Ardından Milletvekilimiz Taha Özhan, Milletvekilimiz Mustafa Şahin ve Milletvekilimiz Nurettin Yaşar'ı makamlarında ziyaret ederek yatırım ve projeler hakkında görüş alış verişinde bulundu.
Başkan Boyraz, Ankara ziyareti kapsamında Orman ve Su İşleri Bakanlığından talep edilen 5 mahallemize gölet yapımı, Tohma çayının ıslahı ve Kapalı sistem sulama vb. diğer birçok projenin Kuluncak ilçemize kazandırılması konusundaki zorunluluk ve gereksinimleri anlatarak taleplerin gerçekleşmesi için destek talep etti.
Başkan Boyraz, ayrıca Kültür ve Turizm Bakanlığından Sokak güzelleştirmesi, MTA Genel Müdürlüğünden Termal çalışmaları hakkında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığından İlçemize yapılacak olan Entegre Devlet Hastanesinin inşaatı ile ilgili genel durum takibi, Karayolları Genel Müdürlüğünden Hekimhan Devlet Demir yolları ile ilgili taleplerini görüşerek sonuçlandırılması noktasında girişimlerde bulundu.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv