Ali Arslan Kuluncak’ta Bağımsız Adaylığını Acıkladı

İstanbul’da yaşayan işadamı hemşerimiz Kuluncak Kızılmağara Mahallemizden Ali Arslan, Belediye Başkan adaylığını açıkladı.

13 Kasım 2018 Salı 20:39
Ali Arslan  Kuluncak’ta Bağımsız Adaylığını Acıkladı
İstanbul’da yaşayan işadamı hemşerimiz Kuluncak Kızılmağara Mahallemizden Ali Arslan, Belediye Başkan adaylığını açıkladı.
Yerel seçimlere BAĞIMSIZ aday olarak girecek olan Ali ARSLAN (Kızılmağara) İstanbul İSTOÇ’ta ticaretle iştigal eden bir ışadamı hemşerimiz.
Ali Arslan, Kuluncak ve çevre köylerinde oldukça tanınan ve halk arasında sevilen bir işadamı. İstanbul’da da oldukça yoğun bir çevresi olan Arslan’ı hemşerilerimiz yapmış olduğu sosyal yardım faaliyetleri ve hayırsever kişiliği ile yakından tanıyor.
Yapmış olduğu Sosyal Yardım çalışmalarında ülke içinde olduğu kadar Uluslarası yardım kuruluşu İHH üzerinden de çeşitli mazlum ülkelere ve İslam Dünyasına yardım faaliyetleri ön sırada bulunuyor. Seçilmesi halinde “adalet ve hakkaniyet” ölçüleri içerisinde hizmet yapacağını söyleyen Ali Arslan’a başarılar diliyoruz…

Kısa Özgeçmişi:

Ali Arslan 1963 Hekimhan doğumlu olan Ali Arslan, 40 yıldır memleketinden ayrı olarak İstanbul’da iş hayatına devam ediyor. Evli ve 8 çocuk babası olan Arslan, Darende, Hekimhan, Kuluncak ve Akçadag köylerinde çok iyi tanınıyor. İstanbul'da İSTOC'ta kına ithalat ve ihracat yapmaktadır Sultangazı Malkoçoğlu mahallesinde ikamet eder. Oturduğu mahallede halkla iç içe olup Ramazan aylarında sosyal yardımlar yoluyla beş yıldır her sene iki bin kişiye kadar ihtiyaç sahibine ulaşıyor. Dünya yetim gününde İHH Sultangazi şubesi ile yetimlere yönelik beş yıldır mahalle heyetinde başkanlık yaparak gerekli yardımları İSTOC’ta toplayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır. Şimdi de bu ilişkileri kendi yurdunda yapma kararı alıp Kuluncak ve köyleri halkına hizmet etmek istiyor…
 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv