MAFSAD’tan Doğa, Kültür ve Fotoğraf Gezisi

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) 25-27 Haziran 2017 tarihleri arasında Barış, Kültür Ve Hoşgörü Kenti Hatay’a gezi düzenliyor.

16 Haziran 2017 Cuma 12:17
MAFSAD’tan Doğa, Kültür ve Fotoğraf Gezisi
banner83
Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) 25-27 Haziran 2017 tarihleri arasında Barış, Kültür Ve Hoşgörü Kenti Hatay’a gezi düzenliyor. Yapılacak gezinin ayrıntıları aşağıda verilmiştir.

MAFSAD Yönetim Kurulu Üyesi ve gezi organizatörü Yılmaz Konuk yaptığı açıklamada, gezi kapsamında Arkeoloji Müzesi ve Mozaik Müzesi, Hatay Tibbi Ve Aromatik Bitkiler Muzesi, Ulu Camii, Habibi Neccar Camii ve Kiliseler, Uzun Çarşı, Tarihi Hatay sokakları, Asfuroğlu Cam Müzesi, Asi Nehri, Saint Pierre Kilisesi, Harbiye Şelaleleri, Samandağ Snt Simon Manastırı, Samandağ Titus Tünelleri ve Titus Mezarlıkları (Çevlik), Hıdırbey Musa Ağacı, Vakıflı Köyü (Türkiye’nin tek Ermeni Köyü) gibi birçok yerin gezileceğini ve ayrıca İskenderun’un şirin beldesi Arsuz’da, isteyenler için, deniz keyfini yaşama imkanı olacağını belirtti. Yapacakları bu gezi sayesinde katılımcıların Hatay’ın tarihi, turistik ve kültürel anlamda gezmeye değecek yerlerini tanıyacaklarını, bol bol fotoğraf çekerek bu güzellikleri ölümsüzleştireceklerini belirtti.

Gezinin ücretli olduğunu vurgulayan Konuk, katılımcı sayısını 15 kişiyle sınırladıklarını, gezmeyi, eğlenmeyi, doğayı ve bu ülkenin güzelliklerini seven ve sosyal uyumu olan herkesin bu geziye katılabileceğini sözlerine ekledi.

Gezi için iletişim numarası: Yılmaz Konuk (0 505 759 52 13).
 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv