banner327

MAFSAD'ta Akif Özbildirici konuk edildi

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği MAFSAD tarafından yürütülen “Burası Benim Yerim Projesi” çerçevesinde Yönetmen ve Fotoğraf Sanatçısı Akif Özbildirici konuk edildi.

17 Aralık 2017 Pazar 16:13
MAFSAD'ta Akif Özbildirici konuk edildi
Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği MAFSAD tarafından yürütülen “Burası Benim Yerim Projesi” çerçevesinde Yönetmen ve Fotoğraf Sanatçısı Akif Özbildirici konuk edildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2016-1 Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında oluşturulan MAFSAD Kitap Kafe’de yapılan fotoğraf sunum ve söyleşisine 90’ın üzerinde kişi katıldı.

Plaket Takdim Edildi

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen, Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ve Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de desteklediği projede birçok etkinliğin gerçekleştirileceğini söyleyen MAFSAD Yönetim Kurulu Başkanı İnan Orhan Akif Özbildirici’yi MAFSAD Kitap Kafe’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyleyerek etkinlik anısına Özbildirici’ye plaket takdim etti.

Katılımcılar Oldukça Memnun Ayrıldılar

Yönetmen ve Fotoğraf Sanatçısı Akif Özbildirici MAFSAD’ın yapmış olduğu çalışmaları önemsediğini ve Kitap Kafe projesinin de önemli bir proje olduğunu belirtti. Yoğun bir çalışmayla Malatya’nın video ve fotoğraf arşivini oluşturmaya çalıştıklarını, bunu yaparken de Malatya’nın kültürünü, doğasını, insanını ve kent dokusunu anlatan görsel gücü yüksek fotoğrafları seçerek “Malatya’da Yaşam” konulu sunumu hazırladığını ve MAFSAD Kitap Kafe’de fotoğraf severlerle paylaştığını söyledi. Programın sonunda katılımcılarla sohbet ettiğini ve fotoğraflara ilişkin çok olumlu geribildirimler aldığını ifade eden Özbildirici, Malatya’nın video ve fotoğraf arşivinin hazırlanmasında kendisine manevi desteklerini esirgemeyen Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu’ya ve Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Kadir Çelik’e çok teşekkür etti.

AKİF ÖZBİLDİRİCİ KİMDİR?

Akif Özbildirici 1981 yılında Malatya’da doğdu. 2004 yılında amatör olarak başladığı fotoğrafçılığa, 2006 yılında moda sektöründe profesyonel olarak devam etti.

2009 yılında reklam sektörüne giriş yaparak prodüksiyon ve animasyon çalışmalarına başladı. Endüstriyel, gıda, inşaat, kozmetik, içecek sektöründe birçok firmanın kurumsal reklam çalışmalarını tamamladı. Havadan görüntüleme sistemlerinde de uzmanlaşarak Türkiye’deki birçok şehrimizin ve firmamızın havadan görüntülenmesine katkı sağladı.

Halen reklam ve tanıtım sektöründe çalışmalarına devam etmektedir. 

banner315

    Yorumlar

banner322
banner328
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner325