MAFSAD, Sahir Abacı’yı Konuk Ediyor

SODES Fehmi Kolçak Fotoğraf Atölyesinde, 21 Nisan 2017 tarihinde saat 20.00’de gerçekleştirilecek olan sunum söyleşinin fotoğrafseverler tarafından yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

20 Nisan 2017 Perşembe 18:31
MAFSAD, Sahir Abacı’yı Konuk Ediyor
banner83
Fotoğraf Sanatçısı Sahir Abacı 21 Nisan 2017 Cuma akşamı MAFSAD’ın konuğu oluyor.
Sahir Abacı’nın birbirinden güzel fotoğraflarını görmek, zamana, mekana ve insana tanıklık etmek isteyen herkes bu güzel sunum-söyleşiye katılabilecek.
Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği bünyesinde bulunan SODES Fehmi Kolçak Fotoğraf Atölyesinde, 21 Nisan 2017 tarihinde saat 20.00’de gerçekleştirilecek olan sunum söyleşinin fotoğrafseverler tarafından yoğun ilgi görmesi bekleniyor.
MAFSAD Yönetim Kurulu Başkanı İnan Orhan, Fotoğraf Sanatçısı Sahir Abacı’yı MAFSAD’ta ağırlamaktan onur duyduklarını ifade ederek, bütün sanatseverleri bu güzel söyleşi için Derneklerine davet etti.
Adres: MAFSAD-Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği. İzzetiye Mah. Hamikoğlu Sok.No:46/A Battalgazi-Malatya
İletişim: 0 555 685 4849 – İnan ORHAN
0 536 660 2218 – Berk KIRLANGIÇ
SAHİR ABACI KİMDİR?
İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi (Şimdi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi) Yüksek Resim Bölümünü bitirdi. "Görsel Sanatlar Atölyesi" adıyla oluşturduğu iş yerinde grafik çalışmalar yaptı, tanıtım fotoğrafları çekti ve tanıtım filmleri hazırladı. Mekan düzenleme (fuar, ev, ofis) tasarım ve uygulamaları gerçekleştirdi. Halen değişik fotoğraf projeleri üzerinde çalışmakta, aynı zamanda belgesel ve kısa film çalışmalarını da sürdürmektedir. “Fotoğraflar” isimli yayımlanmış güzel bir kitabı var. İstanbul'da yaşıyor.
Daha fazla bilgi için www.sahirabaci.com adlı kişisel web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
banner143

    Yorumlar

banner310
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv