Kırmızı Başlıklı Kız Malatya'da

“KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ” adlı oyun 30 Eylül Cumartesi Günü Malatya Sabancı Kültür Merkezinde ve 1 Ekim Pazar Günü Elazığ Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezinde 4 Seans olarak oynanacak

21 Eylül 2017 Perşembe 17:19
Kırmızı Başlıklı Kız Malatya'da
banner83
Bayram Gündoğdu’nun yazıp yönettiği, Roza Sanat Merkezi oyuncuları tarafından sahnelenecek olan “KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ” adlı oyun 30 Eylül Cumartesi Günü Malatya Sabancı Kültür Merkezinde ve 1 Ekim Pazar Günü Elazığ Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezinde 4 Seans olarak 11.00 – 12.30 – 14.30 – 16.30 saatlerinde sahnelenecektir.
Roza Sanat Merkezi Genel Sanat Yönetmeni Bayram Gündoğdu oyunla ilgili bilgiler verdi.
Sevgili çocuklar, çok sevdiğiniz masal kahramanı Kırmızı Başlıklı Kız, Tiyatro Roza farklıyla sizlerle.

Dansları ve müzikleriyle hem eğitici hem de eğlence dolu oyunumuzu keyifle izleyeceksiniz. Kırmızı başlıklı kız hasta olan büyükannesine kurabiye götürmek için düşer yollara. Ormanda ilerlerken kurnaz mı kurnaz olan kurt ile karşılaşır. İşte bundan sonra yaşanacaklar sürpriz olarak sizleri bekliyor. Unutmayın çocuklar tanımadığımız kişilere karşı çok ama çok dikkatli olmalıyız. Anne ve babamızın sözündende de asla çıkmamalıyız. İşte bunlara dikkat etmezsek başımıza gelebilecekleri oyunumuzda izleyeceksiniz.
Oyunumuzun Biletlerini Biletix ve Bilet Satış Noktalarından alabilirsiniz.

Oyunlaştıran-Yöneten : Bayram GÜNDOĞDU
Dekor Tasarımı : Adnan YILMAZ
Işık-Müzik Tasarımı : Efkan YOL
Kostüm Tasarımı : Erkan BAKIR
Süre : Tek perde 45 dakika
OYUNCULAR: Damla YILMAZ, Serap BİLGİN, İsa GÖLALAN, İlknur KOÇAK 

banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv