JCI,'Şehrini Anlat' Adlı Fotoğraf Yarışması Düzenliyor

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (Junior Chamber International )JCI İstanbul Şubesinin açmış olduğu yarışma 4 kategoriden oluşuyor...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:58
JCI,'Şehrini Anlat' Adlı Fotoğraf Yarışması Düzenliyor
banner83
Dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (Junior Chamber International ) İstanbul Şubesi pozitif değişime katkı sağlayacak etkinliklerine devam ediyor.

Bu sene ilk defa olarak hayata geçirilen "ŞEHRİNİ ANLAT" Fotoğraf yarışması, Şehrin Taşıtları, Şehrin İnsanları, Şehrin mimarı yapıtları, şehrin sokakları kategorilerinden oluşmaktadır.


Katılım Koşulları

Katılımcılar "Şehrini Anlat" teması çerçevesinde ürettikleri fotoğraflarıyla yarışmaya katılabilirler.

Daha once herhangi bir yerde ödül kazanmış fotoğraflar yarışmaya katılamazlar. Eğer dereceye giren fotoğraflar arasında yarışma süreci içinde veya sonrasında böyle bir durum tespit edilirse alınan ödül iptal ve iade edilecektir. Bu durum ödül almış olan/olmayan diğer katılımcılar açısından herhangi bir talep hakkı doğurmaz.

Yarışmaya 1 kişi en fazla 5 fotoğraf ile katılabilir.

Fotoğraflar JPG/JPEG uzantılı olmalıdır. Fotoğraflar kısa kenarı 50 cm ölçülerinde en az 1 mb dosya boyutunda olmalıdır.

Fotoğrafların üzerinde saat, tarih ve ad soyad gibi yazılar olmamalıdır.

Fotoğraflar sehrinianlatjci@gmail.com adresine gönderilecektir.

Fotoğraflara isim ( rumuz ) verilirlen, İsim – Soyad, Rumuz ve Sıra numarası yazılması gerekmektedir. ( Örnek : Ahmetyilmaz_kardeslik01)


Yarışmaya katılan tüm katılımcılara başvurularının alındığına dair bir doğrulama mesajı gönderilecektir. Elektronik posta yoluyla doğrulama mesajını almayan katılımcıların başvurları ulaşmamış demektir.

JCI ISTANBUL ŞEHRİNİ ANLAT FOTOĞRAF YARIŞMASI’nın son başvuru tarihi 10 AĞUSTOS 2012 olarak belirlendi.

Junior Chamber International (JCI) Hakkında:

Dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan, JCI (Junior Chamber International Genç Liderler ve Girişimciler Derneği ), 200 bini aşkın üyesi ile dünyada 115 ülkede faaliyet göstermektedir. Küreselleşen dünyada, evrenselliği benimseyen ve dünya barışını destekleyen bir oluşum olan JCI, üyelerinin liderlik vasıflarını geliştirerek yaşadıkları toplumda pozitif değişime katkıda bulunmalarını hedefler. ICC, UNICEF, AIESEC gibi derneklerle de işbirliği içinde olan JCI, Jacques Chirac (Fransa Cumhurbaşkanı), Valerie Giscard Destaing (Fransa Cumhurbaşkanı), Willy de Clerk (AT Komisyon Başkanı), Gerald Ford (ABD Başkanı), Paul Schulter (Danimarka Başkanı) gibi birçok önemli ismi de üyesi olarak kendi bünyesinde barındırmaktadır.JCI ISTANBUL ŞEHRİNİANLAT Fotoğraf Yarışması Direktörleri
Safiye Çelik – Nurcan Yasankul
M: sehrinianlatjci@gmail.com
T: 0 533 475 51 23

JCI ISTANBUL 2012 PR Takımı Adına;
2012 JCI ISTANBUL PR Direktörü
Tolga KAYASU
M: tolga.kayasu@gmail.com
T:0537 472 41 26

banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv