Fotokamp İçin Hazırlıklar Başladı

3.Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi, 6-9 Temmuz 2017 tarihleri arasında Malatya’nın Arapgir İlçesinde, büyüleyici bir doğaya sahip olan Kayaarası Kanyonunda yapılacak.

07 Haziran 2017 Çarşamba 13:59
Fotokamp İçin Hazırlıklar Başladı
banner83
Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği-MAFSAD ile Arapgir Belediyesi tarafından organize edilen; Malatya Valiliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi, İnönü Üniversitesi, Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Parantez Eğitim Kurumları, Arapgir Doğa Sporları Derneği ve birçok kurum/STK/özel firma tarafından desteklenen 3.Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi, 6-9 Temmuz 2017 tarihleri arasında Malatya’nın Arapgir İlçesinde, büyüleyici bir doğaya sahip olan Kayaarası Kanyonunda yapılacak.
Yurt dışından ve Türkiye’den birçok fotoğraf sanatçısı ile fotoğraf meraklısının katılacağı ve Genel Koordinatörlüğünü Fotoğraf Sanatçısı Mustafa Ertekin’in yapacağı 3.Uluslararası Malatya Fotokamp için hazırlıklar başladı. Fotokamp kapsamında bu yıl fotoğraf sunum-söyleşileri, atölyeler, panel, sergi, fotoğraf okuma, fotoğraf teknik gezileri ile birlikte çeşitli sportif ve sanatsal faaliyetler de gerçekleştirilecek.
MAFSAD Yönetim Kurulu Başkanı İnan Orhan yaptığı açıklamada, 11-14 Haziran 2015 ve 2-5 Haziran 2016 tarihlerinde Akçadağ Levent Vadisinde iki Fotokamp gerçekleştirdiklerini, Fotokampın üçüncüsünü de Arapgir Belediyesinin desteğiyle 6-9 Temmuz 2017 tarihleri arasında Arapgir İlçemizin Kayaarası Kanyonunda yapacaklarını belirtti.
Bu yıl Fotokampa ev sahipliği yapacak olan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu yaptığı açıklamada, Arapgir İlçesinin tarihi dokusu, endemik bitleri, kültürü, doğası ve insanıyla, fotoğrafseverlerin ziyadesiyle memnun kalacağı bir coğrafya olduğunu söyleyerek, bütün fotoğraf, kamp, doğa, gezi ve eğlence tutkunlarını Fotokampa beklediklerini ifade etti.BİLGİ VE KATILIM İÇİN İLETİŞİM

Mustafa ERTEKİN-Fotoğraf Sanatçısı-Fotokamp
Genel Koordinatörü 0 532 473 2290
İnan ORHAN-MAFSAD Yönetim Kurulu Başkanı 0 555 685 4849
Yılmaz KONUK-MAFSAD Başkan Yardımcısı 0 505 759 5213
www.malatyafotokamp.org
mafsad@gmail.com malatyafotokamp@gmail.com
 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner303

banner304