Mehmet Boyraz, Kuluncak Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı

Malatya Milli Eğitim İl Müdür Yardımcısı Mehmet Boyraz, Ak Parti'den Kuluncak belediye başkan aday adaylığını açıkladı.

28 Ekim 2013 Pazartesi 17:42
Mehmet Boyraz, Kuluncak Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı
banner83
Malatya Milli Eğitim İl Müdür Yardımcısı Mehmet Boyraz, Kuluncak Belediye Başkanlığı için Ak Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı. Ak Parti İlçe Başkanlığı'nda İlçe Başkanı Nurettin Akbulat'a resmi başvuru formunu teslim eden Boyraz, uzman kadrolarla hazırladıkları çılgın projelerle Kuluncak’ı büyüyen şehir haline getireceklerini söyledi.
Yerel seçimlerde Kuluncak’ı Ak Belediyecilik ile tanıştırmak için yola çıktığını söyleyen Mehmet Boyraz, ”Diğer aday adayı arkadaşlarım gibi Kuluncak’a hizmet için var gücümle mücadele etmeye kararlıyım. Amacımız, Kuluncak’ı Ak Belediyecilik hizmetleriyle tanıştırmak. Bir eğitimci olarak ilçemizin eğitim sorunlarını, sağlık sorunlarını, esnaflarımızın sorunlarını ve yine yaşlı ve kimsesizlerin, engelli dostlarımın sorunlarını ve gençlerimizin işsizlik sorunlarını ile sosyal sorunlarını da biliyorum. Bu sorunlara çözüm üretecek güçlü bir kadromla ve proje üreten teknik arkadaşlarımla sorunları çözmeye geliyorum. Sizlere hizmet etmeye geliyorum. Sizlere Hizmetkar olmaya geliyorum. Sizlerin desteği ile Kuluncak ilçemiz de Ak Partiden belediye başkan aday adaylığımı açıklıyorum. Bu yola çıkarken şu hususu da belirtmeden geçemeyeceğim. Ben yönetmeye talibim diyen kişi, yöneteceği yeri kafasına sığdırmasının gerek olduğuna inanıyorum. Örneğin ilçeyi yönetmeye talip ise ilçeyi
kafasına sığdırmalı, ili yönetmeye talip ise ili kafasına sığdırmalı, Türkiye'yi yönetmeye talip ise Türkiye'yi kafasına sığdırmalıdır. Bizim başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey değil Türkiye'yi kafasına sığdırmak, Dünya'yı kafasına sığdırmıştır. Dünya lideridir.’’ şeklinde konuştu.


Mehmet Boyraz Hakkında:
Eğitimci, projeci Mehmet BOYRAZ 4 yıllık eğitim fakültesi mezunu olup, 5 yıl öğretmenlik görevinden sonra 1986 yılından itibaren sırasıyla ortaokul, ilköğretim okulu, lise, ilçe milli eğitim müdürlüğü ve il milli eğitim müdür yardımcılığı görevi olmak üzere toplam 27 yıl idari görevlerde bulunmuştur.

Projeci kimliği ile ön plana çıkmış ve idari görevleri esnasında bir çok projenin sorumlusu ve koordinatörü olarak görev almıştır. Sorumlu olduğu projeleri başarıyla sonuçlandırarak çalışmaları üst yönetimlerce taltif ve takdir edilmiş, çok sayıda başarı belgeleri ile ödüllendirilmiştir.

Devlet yönetimi ile ile ilgili bir çok kurs ve seminerlere katılmış, kazanmış olduğu bu deneyim ve tecrübelerini paylaşarak meslek hayatında ki çalışmalarını taçlandırmıştır.
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv