Hekimhan Belediyesi Halka İftar Verdi

Hekimhan Belediyesi tarafından Tarihi Taşhan’da düzenlenen iftar yemeği, vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

16 Haziran 2017 Cuma 12:13
Hekimhan Belediyesi Halka İftar Verdi
banner83
Hekimhan Belediyesi tarafından Tarihi Taşhan’da düzenlenen iftar yemeği, vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.
İftara Hekimhan Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, İlçe Garnizon Komutanı Kıdemli Üsteğmen Ömer, Demir Cumhuriyet Savcısı Çağrı Pektaş, İlçe Emniyet Müdür vekili Komiser Ahmet Ersöğütçü, İlçe Müftüsü Necmi Ünsal, Mal Müdürü Gürcan Mıdık,Siyasi Parti Başkanları, Başkan Yardımcısı Murat Karayazıcı ile Belediye meclis üyeleri, birim amirleri ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.
İftar programına katılan vatandaşlarla tek tek selamlaşarak, hayırlı Ramazanlar dileyen Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları yaptığı konuşmada; “Bu güzel iftar akşamında, bu güzel mekânda, bizleri yalnız bırakmayıp, bu rahmet ayının feyzinden, bereketinden faydalanmak üzere burada toplanmış bulunuyoruz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İçerisinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayı ve bu iftar sofraları bizlerin bir araya gelmesine, kaynaşmasına, konuşmasına vesile oluyor ve dostluklarımız pekişiyor. Bu mübarek günler vesilesiyle yüce Allah’tan bu güzel birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum.
Ramazan ayı herkesin bildiği gibi fakiri ve zengini, güçlü ile güçsüzü bir araya getiren önemli bir aydır. Buraya katılan bütün hemşerilerimize sevgiler ve saygılar sunuyorum. Ramazanınızı kutluyorum. Ramazan’ın ruhunu, sevgisini, paylaşımını, kin ve nefretten uzak herkesin birbirini kucaklamasını temenni ediyorum” dedi
İftardan sonra Kur’an-ı Kerim okundu, yemek duası ve şükür duaları yapıldı.
 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv