Serinlemek için denize giren üniversite öğrencisi hayatını kaybetti

Samsun merkeze bağlı Atakum ilçesi sahilinde serinlemek için denize giren ve sonrasında baygın olarak denizden çıkarılan üniversite öğrencisi, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) okuyan Mücahit...

13 Haziran 2013 Perşembe 12:49
Serinlemek için denize giren üniversite öğrencisi hayatını kaybetti
Samsun merkeze bağlı Atakum ilçesi sahilinde serinlemek için denize giren ve sonrasında baygın olarak denizden çıkarılan üniversite öğrencisi, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) okuyan Mücahit Karaca(22), Emir Kabaoğlu (22), Kadir Ertürk (23) ve Fethullah Doğancıl (21) denize girmek için Adnan Menderes Bulvarı sahiline geldi. Dalgalı olan denizde akıntıya kapılan 4 arkadaştan 3’ü kendi imkânlarıyla kıyıya çıkarken yüzme bilmeyen Karaca kayboldu. Kısa sürede olay yerine gelen Samsun Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Şube Müdürlüğü Sualtı Grup Amirliği'ne bağlı dalgıçlar, yaptıkları aramada baygın halde buldukları üniversite öğrencisini yakındaki özel bir hastaneye kaldırdı.

Tedaviye alınan Mücahit Karaca’nın bu sabah hayatını kaybettiği belirtildi. OMÜ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü 3. sınıf öğrencisi Karaca'nın cenazesi otopsi yapılmak üzere Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gönderildi.
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342