MİT yöneticisinin arazi yüzünden amcasını vurduğu iddiası

Gaziantep’in Karkamış ilçesine bağlı Karanfil köyünde 2 kardeş arasında arazi yüzünden yaşanan kavgada MİT Ordu Bölge Müdürü D.Ç.’nin amcası Ahmet Ç.’yi öldürdüğü iddia edildi.     Yaklaşık bir ay önce...

02 Ağustos 2013 Cuma 16:25
MİT yöneticisinin arazi yüzünden amcasını vurduğu iddiası
Gaziantep’in Karkamış ilçesine bağlı Karanfil köyünde 2 kardeş arasında arazi yüzünden yaşanan kavgada MİT Ordu Bölge Müdürü D.Ç.’nin amcası Ahmet Ç.’yi öldürdüğü iddia edildi.

    Yaklaşık bir ay önce meydana gelen olayda Karanfil köyünde, 2 kardeş ve kardeşlerin çocukları arasında büyük bir kavga yaşandı. Arazi kavgası yüzünden çıktığı belirtilen olayda, MİT Ordu Bölge Müdürü D.Ç.’nin amcasını öldürdüğü ileri sürüldü.

    MİT mensubu D.Ç. ve baba D.Ç. tutuklanırken yaşanan kavgada, MİT mensubu D.Ç.’nin abisi N.Ç. ile kuzeni M.Ç. de yaralandı. Aile yakınları olay hakkında konuşmaktan kaçınırken köylüler, iki kardeş arasında yıllardır husumet olduğunu, en son çıkan kavgada da bu olayın yaşandığını ifade etti.

    800 dönüm fıstık ağacı bahçesinin kardeşler arasında eşit paylaştırıldıktan sonra küçük bir tarladan dolayı anlaşmazlık yaşandığını dile getiren köylüler, en son çıkan kavganın da bir kişinin ölümü ile sonuçlandığını söyledi. Aile yakınları ise olayda MİT mensubunun bir ilgisi olmadığını, D.Ç.’yi görevinden aldırmak için bu tür iddialar ortaya atıldığını, cinayeti ise baba D.Ç.’nin işlediğini kaydediyor.
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342