Malazgirt Camii’nde Sakal-ı Şerif izdihamı

Ankara Sincan Malazgirt Camii’nde ziyarete açılan Hazreti Peygamber'in (sav) Sakal-ı Şerifi'ni görmek akın eden vatandaşlar izdihama neden oldu. Cemaat Sakalı Şerifi görmek için birbirleriyle yarıştı. Bazı ziyaretçilerin Hz. Peygamber'e...

02 Ağustos 2013 Cuma 15:25
Malazgirt Camii’nde Sakal-ı Şerif izdihamı
Ankara Sincan Malazgirt Camii’nde ziyarete açılan Hazreti Peygamber'in (sav) Sakal-ı Şerifi'ni görmek akın eden vatandaşlar izdihama neden oldu. Cemaat Sakalı Şerifi görmek için birbirleriyle yarıştı. Bazı ziyaretçilerin Hz. Peygamber'e (sav) ait emanet karşısında duygularına hakim olamadığı gözlendi.

        Kadir Gecesi'nin yaklaşmasıyla Malazgirt Camii’nde ziyarete açılan Sakal-ı Şerifi görmek isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Yoğunluk nedeniyle izdiham yaşanırken, bazı vatandaşlar ziyaret sırasında gözyaşlarına hakim olamadı. Bazı vatandaşlar da dokunduktan sonra öpüp kokladığı Sakal-ı Şerifi uzun süre elinden bırakmak istemedi. Zaman zaman çok heyecanlı oldukları görülen vatandaşların, Sakal-ı Şerifi ilk kez görmenin mutluluk ve heyecanını bir arada yaşadı. Sakalı Şerif ziyareti sırasında vatandaşlar tekbir ve salavat getirdi.
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv