Gaziantep Havalimanı’nda engeller kaldırıldı

Gaziantep Havalimanı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından başlatılan 'Engelsiz Havaalanı Projesi' kapsamında istenilen tüm koşul ve kolaylıkları yerine getirdiği için Engelsiz Havaalanı Kuruluşu belgesini almaya hak kazandı.    Engelsiz...

02 Ağustos 2013 Cuma 16:40
Gaziantep Havalimanı’nda engeller kaldırıldı
Gaziantep Havalimanı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından başlatılan 'Engelsiz Havaalanı Projesi' kapsamında istenilen tüm koşul ve kolaylıkları yerine getirdiği için Engelsiz Havaalanı Kuruluşu belgesini almaya hak kazandı.

    Engelsiz Havaalanı Kuruluşu belgesini almanın Gaziantep Havalimanı için önemli olduğunu belirten Havalimanı Başmüdürü Timur Alp Bayrak, Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin kurumsal olarak, havalimanlarını kullanacak olan engelli yolcular için tüm kolaylıkların düşünülerek hiçbir sıkıntı yaşamadan seyahatini tamamlamasını amaçladıklarını ifade etti. Bayrak, “Şehrin dünyaya açılan kapısı konumundaki havalimanımızın ulaşım sektöründe bir ilke imza atarak bu önemli belgeyi almış olmasından dolayı memnuniyetimizi ve sorumluluğumuzun daha da artığını biliyor, engelli vatandaşlarımıza ve tüm yolcularımıza iyi seyahatler diliyoruz.” dedi.
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv