ENGELLİLERDEN AĞBABA VE TANAL’A ZİYARET

Türkiye Bedensel Engelliler Derneği Genel Başkanı ve 23 Şube Başkanı , CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ve İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ı ziyaret ederek sorunlarını dile getirdiler...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
ENGELLİLERDEN AĞBABA VE TANAL’A ZİYARET
  Türkiye Bedensel Engelliler Derneği Genel Başkanı ve 23 Şube Başkanı , CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ve İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ı ziyaret ederek sorunlarını dile getirdiler.
TBMM ‘de CHP Grup Toplantı salonunda Bedensel Engelliler Derneği Genel Merkez yöneticileri ve şube başkanları ile biraraya gelen Ağbaba ve Tanal,  engellilerin taleplerini dinleyerek, sorunların çözümü için gerekli girişimlerde bulunacaklarını belirttiler..
Türkiye Bedensel Engelliler Derneği Genel Başkanı Bedri Korkmaz, yaptığı konuşmada; “ Bedensel Engelliler Derneği olarak engelli bireylere gerekli hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Ancak  derneğimizin çeşitli sorunları var. Bu sorunların çözümü için çeşitli girişimlerde bulunuyoruz. Değerli Milletvekillerimizi de  konuya duyarlılıklarını bildiğimiz için ziyaret ettik. Kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.
CHP Malatya Milletvekili  VeliAğbaba yaptığı konuşmada , “Türkiye’de engellilerin çok büyük sorunları var. Bu sorunları zaman zaman meclis gündemine taşımaya çalışıyorum. Engellilerindaha rahat bir ortamda yaşaması hepimizin öncelikli hedefi olmalıdır. Sorunlarınızın çözümü için gerekli girişimlerde bulunacağız” şeklinde konuştu.
CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ise “CHP’nin engellilerin sorunlarını yakından takip ettiğini ve sorunların çözümü için katkı sunduğunu “ belirtti.
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner341