CMC Turkey, Malatya’da üniversite öğrencileriyle buluştu

CMC Turkey Malatya lokasyonu, Turgut Özal Üniversitesi Vahap Küçük MYO çağrı merkezi bölümü öğrencilerini ağırladı. CMC Turkey İnsan Kaynakları Eğitim & Gelişim - Kurumsal Pazarlama Müdürü Şafak Demircioğlu, öğrencilere yaptığı sunumda sektör ve CMC Turkey hakkında bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

08 Mayıs 2019 Çarşamba 15:28
CMC Turkey, Malatya’da üniversite öğrencileriyle buluştu
CMC Turkey, Malatya’da üniversite öğrencileriyle buluştu. Turgut Özal Üniversitesi Vahap Küçük MYO çağrı merkezi bölümü öğrencileri ile gerçekleşen buluşmada CMC Turkey İnsan Kaynakları Eğitim & Gelişim - Kurumsal Pazarlama Müdürü Şafak Demircioğlu, yaptığı sunumda sektör ve CMC Turkey hakkında bilgiler paylaştı.
Üniversite öğrencileri açısından hem CMC Turkey hem de sektör hakkında deneyimli kişiler tarafından bilgi sahibi olmalarını sağlayan bu etkinliklerle geleceğin profesyonelleri birinci ağızdan sektörü öğrenme fırsatı buluyor.

CMC Turkey hakkında bilgi verildi
27 öğrencinin katıldığı etkinlikte CMC Turkey’nin eğitim süreçleri, projeleri, etkinlikleri, çalışan motivasyonu, e-learning hakkında bilgiler aktarıldı. CMC Turkey Malatya ofisini ziyarete gelen öğrenciler, buluşmadan sonra Malatya lokasyonu turu ve yemek organizasyonu ile günü tamamladı.
Öğrencilerle yapılan buluşmalara değer veren CMC Turkey, daha önce de benzer etkinlikleri yaparak gençlere hem sektör hakkında genel bilgi veriyor hem de CMC kimdir, kuruluşu ve büyüme aşamaları, şirket misyon ve vizyonu, özlük işleri, CMC Turkey’nin sunduğu avantajlar gibi pek çok konuya da değiniyor.
 
banner315

    Yorumlar

banner344
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342