Belediye müzeleri bayramda açık olacak

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’nda müzeleri açık tutacak. Belediye, ücretsiz ulaşım, mezarlık ziyareti ve zabıta denetimlerinden sonra bayramda belediye müzelerinin bazılarını da vatandaşların gezmeleri için ücretsiz...

02 Ağustos 2013 Cuma 17:08
Belediye müzeleri bayramda açık olacak
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’nda müzeleri açık tutacak. Belediye, ücretsiz ulaşım, mezarlık ziyareti ve zabıta denetimlerinden sonra bayramda belediye müzelerinin bazılarını da vatandaşların gezmeleri için ücretsiz yapacak.

    Kültür ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Müzeler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre; Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi, Oyun ve Oyuncak Müzesi, Atatürk Anı Evi, Kendirli Gazi Kültür Merkezi 3 günlük bayram süresince ilk gün 13.00-17.30 saatleri arasında açık olurken, bayramın ikinci ve üçüncü günleri ise 08.30-17.30 saatleri arasında yerli ve yabancı konuklar tarafından ziyaret edilebilecek. Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi’nin ücretli olacağı bayramda, Oyun ve Oyuncak Müzesi, Atatürk Anı Evi, Kendirli Gazi Kültür Merkezi konukları tarafından ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

    Ayrıca Büyükşehir Belediyesi'nin müzelerini 0-6 yaş, 65 yaş üzeri, askerler ve müze kartlılar ücretsiz olarak ziyaret edebilecek.

    Müzeler bayram boyunca açık olacak.
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv