Alperen Ocakları’ndan Başkan Özgan’a ziyaret

Alperen Ocakları Adana İl Başkanı Resul Bozkurt ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı ziyaret etti. Kozan Belediyesi Gençlik Meclisi öğrencileri ve öğretmelerden Okan Arık ve Ahmet Kabacık’ında eşlik ettiği...

13 Haziran 2013 Perşembe 13:04
Alperen Ocakları’ndan Başkan Özgan’a ziyaret
Alperen Ocakları Adana İl Başkanı Resul Bozkurt ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı ziyaret etti.

Kozan Belediyesi Gençlik Meclisi öğrencileri ve öğretmelerden Okan Arık ve Ahmet Kabacık’ında eşlik ettiği ziyarette Alperen Ocakları İl Başkanı Resul Bozkurt, Başkan Özgan’dan Kozan’da yapacakları kamp için yer talebinde bulundu.

Alperen Ocakları İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Kazım Özgan, yer konusunda gereken yardımın yapılacağını belirterek başarılar diledi.

Başkan Bozkurt ise “Sayın Başkan'a göstermiş olduğu yakın ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Ziyaret sonrasında Başkan Özgan, konuklarına Kozan Belediyesi kültür yayınlarından oluşan birer kitap seti hediye etti. Başkan Bozkurt ise Başkan Özgan’a merhum lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun resminin dokunduğu bir kilim verdi.
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner342