Kristal Malatya (Plaket)

Kristal Malatya (Plaket) (Görüntülenme Sayısı: 893)
Sektör Bilişim
İlan Tarihi 2 yıl önce
Firma No 219
Telefon 0422 323 35 32
Faks
Web Sitesi
Adres Adres: Hamidiye Mah. Nasuhi cad. İnan İş Merkezi No:76 Battalgazi / MALATYA
İl/İlçe Battalgazi / Balikesir
Firma Hakkında
Kristal Malatya 14 yılı aşkın deneyimiyle,kristal ödüller,plaketler,hediyelikler ve promosyon ürünleriyle yanınızdaki iş ortağınızdır.

Binlerce yıllık cam sanatının incelikleri, tasarımcılarımızın yaratıcılığı ile buluşarak, Kristalin saflığı ve ışıltısı Malatya Kristal’in sürekli yenilenen teknolojisiyle bir potada erimektedir. Aslan tepe' den Nemrut Heykelleri’ne Göbekli Tepe'den Çift Minareye kadar kültürel miraslarımız, kristal birer obje olarak şekil bulmaktadır.

Özel tasarım kupalar ve madalyonlar la futboldan basketbola ,tenisten yüzmeye kadar bütün spor dallarında ihtiyacınız olan özgün ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.Özellikle koleksiyonumuzla geniş bir hediyelik ürün yelpazesi sunmaktayız.

Lazer tekniği ile yaptığımız çalışmalarla, geleneksel cam işçiliğimizİ teknoloji ile birleştirerek , firma logoları, ürünler, binalar vb. objeler kristal prizmaların içine 3 boyutlu olarak yerleştirilmektedir.Dekorasyon ve iç mimari projelerine yönelik ,özel tasarım dekoratif ürünler,uygulamalar ve iç mekan aksesuar çalışmalarımızla da seçeneklerinizi artırmaktayız. İhtiyacınız olan tüm projelerinizde yanınızda yer almaktan,yaratıcı çözümler sunmaktan memnuniyet duyarız.


Bahri GÜZEL
0422 323 35 32
0539 574 44 00
Adres: Hamidiye Mah. Nasuhi cad. İnan İş Merkezi No:76 Battalgazi / MALATYA