Türk Hava Kurumu Elazığ Şube Başkanı Tamer KURTOĞLU, deri toplama faaliyetini değerlendirdi.

KURTOĞLU açıklamasında; “Türk Hava Kurumu olarak bu yıl ki kurban derisi toplama faaliyetinde değerli katkılarını esirgemeyen Elazığ Valiliğine, Elazığ Belediye Başkanlığına, İl Özel İdare Genel Sekreterliğine, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne, Karayolları 8. Bölge Müdürlüğüne ve tüm teşkilat çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Aldığımız bu desteklerle bu yılki faaliyetimiz herhangi bir aksaklığa mahal verilmeden başarılı şekilde yürütülmüş ve hedeflenen adetlere yaklaşılmıştır.” dedi

07 Eylül 2017 Perşembe 15:21
Türk Hava Kurumu Elazığ Şube Başkanı Tamer KURTOĞLU, deri toplama faaliyetini değerlendirdi.
KURTOĞLU açıklamasına şöyle devam etti; “Türk Hava Kurumu, kurulduğu yıldan bu yana kıymetli halkımızın teveccühleriyle gençlerimize ücretsiz havacılık eğitimleri vermekte, hava ambulans helikopterleri ile yaralı ve organ nakli hizmeti vermekte, yangın söndürme uçakları ile orman yangılarını havadan söndürme hizmeti vermekte, sportif amatör ve ticari havacılık kursları düzenlemektedir. Yani halktan aldığı güçle Türk Halkına hizmet etmeye devam etmektedir.

Türk Hava Kurumu Elazığ Şubesi'nin, 2017 yılı Kurban Bayramı deri toplama faaliyetimiz yardımsever vatandaşlarımızın büyük destek ve katkılarıyla tamamlanmıştır. Yukarıda da belirttiğim gibi destek olan ilimiz protokolü başta olmak üzere, çalışmalara katılan görevlilere ve Kurban derisi bağışında bulunan hayırsever vatandaşlarımıza, Türk Hava Kurumuna göstermiş oldukları büyük ilgi, destek ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz."

 
banner315

    Yorumlar

banner322
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv