Bakan danışmanı'ndan Başkan Ulaş'a ziyratet

Sağlık Bakan Danışmanı ve Sağlık Bakanlığı Hukuk Müşaviri Abdulvahap Yılmaz, Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’ı ziyaret etti.

07 Eylül 2017 Perşembe 15:43
Bakan danışmanı'ndan Başkan Ulaş'a ziyratet
Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, çeşitli temaslarda bulunmak için Elazığ’a gelen Sağlık Bakan Danışmanı ve Sağlık Bakanlığı Hukuk Müşaviri Abdulvahap Yılmaz’ı ağırladı.
Ziyarette ayrıca Elazığ SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer, Elazığ İŞKUR İl Müdürü Abdullah Balcı, AKSAN Genel Başkanı Arif Erol’da yer aldı.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş değerli bir bürokratı ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek ziyaret dolayısıyla Sağlık Bakan Danışmanı ve Sağlık Bakanlığı Hukuk Müşaviri Abdulvahap Yılmaz’a ve diğer misafirlere teşekkür etti.

Başkan Ulaş: “Sağlık Bakan Danışmanı ve Sağlık Bakanlığı Hukuk Müşaviri Sayın Abdulvahap Yılmaz Sağlık Bakanlığında güzel çalışmalara imza atıyor. Kendisini güzel çalışmalar dolayısıyla tebrik ediyorum. Elazığ’ımız sağlık alanında gün geçtikçe gelişiyor. Çevre illerimizden tedavi olmak için ilimize geliyorlar. Bu durumda esnaflarımız için çok önemlidir. İnşallah ilimiz diğer alanlarda olduğu gibi sağlık alanında da gelişmeye devam edecektir. Bakan danışmanımıza odamız çalışmaları ve esnaflarımızın sorunları hakkında bilgiler verdik. Ben odam adına ziyaret dolayısıyla kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sağlık Bakan Danışmanı ve Sağlık Bakanlığı Hukuk Müşaviri Abdulvahap Yılmaz’da misafirperverliği dolayısıyla Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’a teşekkür ederek Başkan Ulaş’ın esnaflar adına güzel çalışmalara imza attığını söyledi.
 
banner315

    Yorumlar

banner322
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv