banner327

8. Uluslararasi Ileri Teknolojiler Sempozyumu Elazığ'da Yapıldı

Fırat Üniversitesi 8. Uluslararası İleri Teknolojiler Sempozyumuna ev sahipliği yaptı.

19 Ekim 2017 Perşembe 14:11
8. Uluslararasi Ileri Teknolojiler Sempozyumu Elazığ'da Yapıldı
Fırat Üniversitesi 8. Uluslararası İleri Teknolojiler Sempozyumuna ev sahipliği yaptı.
Atatürk Kültür Merkezi‘nde düzenlenen sempozyumun açılışına, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zühtü Hakan Akpolat, Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Niyazi Özdemir, öğretim üyeleri, öğrenciler ve çeşitli üniversitelerden çok sayıda bilim insanı katıldı.
Sempozyumun açılış konuşmasını yapan Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı ve Teknoloji Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Niyazi Özdemir, 4 gün sürecek olan sempozyumda, 800 sözlü ve 120’si poster olmak üzere toplam 920 bildirinin sunulacağını söyledi.
Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zühtü Hakan Akpolat ise, ileri teknolojinin insan yaşamındaki etkilerinin düşünüldüğünde, insanlığa fayda üreten, daha rahat, medeni ve konforlu yaşamamızı sağlayan teknolojik ilerleme ve gelişmeler olduğunu kaydetti.
Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci de, sempozyumun başarılı geçmesini dileyerek, sempozyuma ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.
Konuşmaların ardından sempozyuma destek verenlere plaket takdimi ile Endüstri 4.0 paneli gerçekleştirildi.
 
banner315

    Yorumlar

banner322
banner328
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner325