EBSO Başkanı Yorgancılar TOBB Başkan Yardımcısı oldu

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı oldu. TOBB’un dünkü seçimlerinde ikinci defa yönetim kuruluna giren Yorgancılar, görev dağılımında...

02 Ağustos 2013 Cuma 17:22
EBSO Başkanı Yorgancılar TOBB Başkan Yardımcısı oldu
Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı oldu. TOBB’un dünkü seçimlerinde ikinci defa yönetim kuruluna giren Yorgancılar, görev dağılımında başkan yardımcılığına seçildi.

Yorgancılar, TOBB Başkan Yardımcısı seçilmesinden büyük onur ve mutluluk duyduğunu ifade etti. Türk iş dünyasının en büyük temsilcisi TOBB’un, örnek ve somut projeler üreten bir kurum olduğunu belirterek, “Benim için önemli olan Türkiye’ye yapılan hizmet, ülkemin ileri gitmesi. Böyle bir kurumun yönetiminde önümüzdeki dönemde sorumluluklarım daha da artarak yer almaktan dolayı EBSO adına onur duydum. Beni bu görevlere layık gören tüm arkadaşlarıma, seçimlerde oy vererek destekleyen iş dünyası temsilcilerine teşekkür ediyorum. Bana gösterilen güvene layık olmaya çalışacağım.” dedi.
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv