Başkan Gürkan'ın Babalar Günü Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Babalar Günü” nedeniyle bir mesaj yayınladı...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:57
Başkan Gürkan'ın Babalar Günü Mesajı
banner83
 Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,mesajında;

“Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, evlatlarına iyi bir gelecek hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarfetmektedirler.

Sevgisini her zaman üzerimizde hissettiren, dün de bugün de yarın da hep yanımızda olan babalarımız , ailemizin yapı taşı ve çocuklarının kahramanıdır.

Aile huzurunun ve mutluluğunun devamı için ömrünü bizlere vakfeden babalarımız hayatımızın her döneminde en değerli varlıklarımızdır.

Bizlere geleceğimizi hazırlayan, hayat yolunda güçlükleri aşmamızı öğreten ve hayatımız boyunca duyacağımız değerleri kazandıran hayat öğretmenlerimiz olan babalarımıza, sevgimizi senede bir gün değil her gün hatırlatmalı ve göstermeliyiz.

Babalara minnet ve şükran duygularımızı iletmenin küçük bir vesilesi olan 'Babalar Günü'nde, Aile kurumunun maddi ve manevi destekçisi, karşılıksız sevgi, şefkat ve fedakârlık timsali olan başta şehit babalarımız olmak üzere tüm babaların babalar gününü kutlar, aileleri ile birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat dilerim.’ dedi.
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv