Başkan Çakır'ın Berat Kandili Mesajı

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı...

30 Mart 2013 Cumartesi 23:58
Başkan Çakır'ın Berat Kandili Mesajı
banner83
 
Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Berat Kandili’nin de diğer kandiller gibi gönül muhasebesi yapmak için büyük bir fırsat olduğunu belirterek, başta Malatyalılar olmak üzere tüm İslam Alemi’nin kandilini kutladı.

Başkan Çakır’ın mesajı şöyle:

Kandiller; Müslümanların yaradanın affına sığınarak, yaşamımızdaki artılarla eksilerin muhasebesini yapma adına, bizlere önemli fırsatlar sunmaktadır.
İnsanlarımızın gönül dünyasına ışık tutarak, günahlarından arınmasına vesile olan Berat Kandili, diğer kandiller gibi, bizler için vazgeçilmez bir öneme sahiptir.

Berat Kandili de af dilenmenin yanı sıra, insanlar arasındaki dargınlıkları gidermek, yıktığımız gönülleri, kırdığımız kalpleri onarmak için büyük bir fırsattır. Vicdani bir muhasebe yaparak, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmak, barış, dostluk ve kardeşliğimizi pekiştirmek için çaba harcamak, hepimizin ortak gayesi olmalıdır.
Bu düşüncelerle başta hemşerilerim olmak üzere tüm İslam âleminin Berat Kandilini tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzurlara vesile olmasını diliyorum.
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv