Başkan Çakır'ın Baş Sağlığı Mesajı

22 Haziran tarihinde keşif uçuşu yaptığı sırada Suriye tarafından düşürülen uçakta bulunan Hv.Plt.Yzb. Gökhan ERTAN ve Hv.Plt.Tğm. Hasan Hüseyin AKSOY'un şehit olduklarının belirtilmesi üzerine Belediye Başkanı Ahmet Çakır bir başsağlığı mesajı yayınladı.

30 Mart 2013 Cumartesi 23:58
Başkan Çakır'ın Baş Sağlığı Mesajı
banner83
 Başkan Çakır’ın mesajı şöyle:

Keşif uçuşu yaptığı sırada Suriye tarafından düşürülen RF-4 uçağındaki pilotlarımız Hv.Plt.Yzb. Gökhan ERTAN ve Hv.Plt.Tğm. Hasan Hüseyin AKSOY'un şehadet haberi bizleri ziyadesiyle üzmüştür. Bu ülke toprakları için her birey, canını seve seve feda edeceği bir inanca sahiptir. Malatyalı hemşerimiz Hv.Plt.Yzb. Gökhan ERTAN ve Hv.Plt.Tğm. Hasan Hüseyin AKSOY inancımızda en yüksek mertebelerden birisi olan şehitlik mertebesi ile birlikte bizlerin gönlünde en müstesna yere çıkmışlardır.

Şehitlerimizin naaşlarının bir an önce bulundukları yerden çıkarılmaları temennisiyle, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve Türk Silahlı Kuvvetlerine başsağlığı dilerim.

Festival şenlikleri iptal…

Öte yandan şehitlerimizin naaşlarının bulunması nedeniyle bir açıklama yapan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Uluslar arası Kayısı Festivali kapsamında düzenlenecek olan şenliklerin iptal edildiğini belirtti.

Malatya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarının 5,6,7,8 Temmuz tarihlerindeki bütün konserler iptal edildi.

banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv