Doğanyol; Konurtay ve Bahra’ya MASKİ Garantisi

MASKİ) Genel Müdürlüğü Doğanyol İlçesi Konurtay ve Bahra Mahallelerinde toplamda 7.400 metrelik içmesuyu hat çalışmasını tamamladı.

09 Ocak 2018 Salı 13:44
Doğanyol; Konurtay ve Bahra’ya MASKİ Garantisi
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Doğanyol İlçesi Konurtay ve Bahra Mahallelerinde toplamda 7.400 metrelik içmesuyu hat çalışmasını tamamladı.

Konurtay Mahalle Muhtarı Hasan Tokay: “Mahallemize çok güzel yatırımlar yapıldı”
MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından mahallelerine büyük yatırımlar yapıldığını ifade eden Muhtar Hasan Tokay: “Mahallemizde 40 evin su sıkıntısı vardı. Yaklaşık 40 günde yapılan çalışmalar sonucundan 2.500 metrelik içmesuyu altyapısı inşa edildi. Mahallemizde bulunan bütün evlere su ulaştırıldı. Ayrıca 600 metrelik bir içmesuyu hattımız vardı. Sürekli arıza veriyordu. Bu 600 metrelik içmesuyu hattını da MASKİ Genel Müdürlüğü tamamen yeniledi. Mahallemize çok güzel yatırımlar yapıldı. Vatandaşlarım çok rahat, herkesin evinde su akıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a ve MASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir’e mahalle sakinlerim adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir: “Şehrimizin Gelecek 50 Yılını İnşa Ediyoruz”
Malatya’nın 11 ilçesinin merkez ve mahallelerinde çalışmalar yaptıklarını ifade eden Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir: “Doğanyol İlçemizin Konurtay Mahallesinde 3.100 metre ve Bahra Mahallesinde 4.300 metre olmak üzere toplamda 7.400 metrelik içmesuyu hattı çalışmalarını tamamladık. Malatya merkez, ilçeler ve mahallelerinin tamamının altyapısını garanti altına almak için çalışıyoruz. Şehrimizin gelecek 50 yılını inşa ediyoruz. Malatya genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Özveriyle çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv