MASKİ'den Doğanşehir'in Geleceğine 21 Milyon TL Altyapı Yatırımı

MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, Doğanşehir İlçesi’nde altyapı çalışmalarına başlanıldığını belirterek, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte altyapı konusunda sorunsuz bir Doğanşehir’in ortaya çıkacağını söyledi.

15 Mayıs 2017 Pazartesi 17:58
MASKİ'den Doğanşehir'in Geleceğine 21 Milyon TL Altyapı Yatırımı
banner83
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Malatya genelinde içmesuyu ve kanalizasyon alt yapı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında 21 milyonluk dev yatırımla Doğanşehir İlçesi sağlam altyapıyla buluşuyor.

Dr. Özdemir: 165 Kilometrelik Altyapı Çalışması Yapılacak
Çalışmalar hakkında bilgiler veren Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, Doğanşehir İlçesi’nde altyapı çalışmalarına başlanıldığını belirterek, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte altyapı konusunda sorunsuz bir Doğanşehir’in ortaya çıkacağını söyledi. Dr. Özdemir, “ Artan nüfus ile beraber oluşabilecek su sıkıntılarını göz önünde bulundurarak Doğanşehir’in geleceğini planladık. Bu kapsamda 21 milyon TL tutarında 75 km içmesuyu hattı, 2.000 adet abone bağlantısı, 90 km kanalizasyon hattıyla beraber 2.111 adet parsel bacası ve 1.990 muayene bacası çalışması gerçekleştireceğiz. Şuana kadar toplamda 29 km kanalizasyon hattı, 25 km içmesuyu hattıyla beraber 663 adet abone ve parsel bacası bağlantısını gerçekleştirdik. Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte Doğanşehir ilçe merkezine 50 yıl hizmet verecek sağlam altyapı yatırımı gerçekleşmiş olacak. İl sınırlarımız içinde bulunan tüm bölgelerimizin sağlam bir alt yapıya kavuşması için çalışmalarımız devam ediyor. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
 
banner143

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv