Darende Nurkuyusu Mahallesi Kanalizasyon Altyapısına Kavuşuyor

Darende İlçesi Nurkuyusu Mahallesi’ne bin 860 metre kanalizasyon hattı,146 adet muayene bacası ve 80 adet parsel bacası bağlantı çalışması yapılıyor.

16 Mayıs 2017 Salı 19:03
Darende Nurkuyusu Mahallesi Kanalizasyon Altyapısına Kavuşuyor
banner83
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Malatya genelinde, içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Darende İlçesi Nurkuyusu Mahallesi’ne bin 860 metre kanalizasyon hattı,146 adet muayene bacası ve 80 adet parsel bacası bağlantı çalışması yapılıyor.
Muhtar Mehmet Turgut: Çalışmalardan memnunuz
Darende ilçesi Nurkuyusu Mahalle Muhatarı Mehmet Turgut yapılan hizmetlerden mutluluk duyduklarını ifade ederek, Malatya’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte hizmetlerin daha çabuk geldiğini söyledi. Muhtar Turgut “Yıllardır, mahallemizin kanalizasyon sorunu vardı. Gerekli incelemelerin ardından çalışmalar hemen başladı. Çalışmalardan memnunuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ÇAKIR başta olmak üzere MASKİ Genel Müdürümüz Dr. Özgür ÖZDEMİR ve ekibine mahallelim adına teşekkür ediyorum”diye konuştu.
Dr. Özgür ÖZDEMİR: Çalışmalarımızda sona yaklaştık
Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürümüz Dr. Özgür Özdemir ise, Malatya’nın her yerinde içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu drenaj hattı altyapı çalışmalarının devam ettiğini kaydederek, Darende İlçesi Nurkuyusu Mahallesi’nin kanalizasyon sorununu çözmek için çalışmaların büyük oranda tamamlandığını ifade etti. Dr. Özgür ÖZDEMİR, “Muhtarımız tarafından kanalizasyon sorunu bizlere iletildi. Gerekli incelemelerimizi yaptıktan sonra ihalemizi yaptık ve çalışmalara başladık. Mahallemiz için, bin 860 metre kanalizasyon hattı 146 adet muayene bacası ve 80 adet parsel bacası yapılacak. Malatya genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Mahallemize ve Malatya’mıza hayırlı olsun” dedi.

 
banner143

    Yorumlar

banner310
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv