banner327

Yeşil Kuşağı Malatya’ya Kazandıracağız

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Evren, Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti...

05 Ekim 2016 Çarşamba 11:55
Yeşil Kuşağı Malatya’ya Kazandıracağız
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti. Evren, 15 Temmuz darbe girişimi ve kalkışmaya karşı Başkan Gürkan’ın göstermiş olduğu duruş ve duyarlılıktan dolayı Başkan teşekkür belgesi verdi.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Evren, “Başkanımızın Malatya'ya hizmetleri çoktur. Battalgazi’nin 300 bin nüfuslu bir yere gelmesinden dolayı kendisine şükranlarımı arz ediyorum. Her konudaki yaptığı icraatlar hakikaten önemli hizmetlerdir. Bundan sonrada yapacağına inanıyorum. Diyalogları çok güzeldir. Halkla, muhtarlarla ve esnaflarla her konudaki düzenlemelerinden dolayı da kendisine teşekkür ediyorum. Bu hususta bir ziyaret ettim. Ben kendisine bundan sonraki görevlerinde de başarılar diliyorum” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren’i burada görmekten büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Kendileri de Malatya’nın duayenlerindendir. Hakikaten bizim fikir anlamında yol haritamızın belirlenmesinde, yön pusulamızın oluşmasında, engin görüş ve tecrübelerine her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir büyüğümüzdür. Ben kendisine teşekkür ediyorum. Ayrıca Ali bey bu güzelliği ve duayenliğiyle değil, aynı zamanda Malatya’ya hizmet etme konusunda Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin nasıl Malatya’ya hizmetini aktarabiliriz onun gayreti ve çabası içerisindedir. Bu çerçeve içerisinde özellikle Atatürk Kız Lisesi’nin Yeşil Kuşağa terk edilmesi noktasında belediyemiz ile ilgili ortaklaşa yapmış olduğu çalışmalar neticesinde, Atatürk Kız Lisesi’nin yerinin belediyemiz tarafından belirlenmiş olup, orayla ilgili ihale süreci başlatılmış, ihalesi yapılmış ve Atatürk Kız Lisesi şu anda yapım aşamasına başlanmış, aşağı yukarı üst basamağa çıkmak üzere. Bu süreç içerisinde özellikle sayın başkanımızın ve sayın başkanımızın genel başkanı ortaklaşa bize destek verme noktasında, oranın maliyetinin büyük bir kısmına katkıda bulunma noktasında da gayret ve çabaları olmuştur. Ben bu gayret ve çabalarından dolayı da kendilerini kutluyorum. Hem kendi şahsında genel başkanımızı ve Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet kooperatifi üyelerini tebrik ediyorum. İnşallah Malatya’mıza yakışır, yaraşır güzel bir eğitim-öğretim yuvasına kavuşacağı gibi, aynı zamanda Malatya halkımızın hizmetine sunacağımız Yeşil Kuşak kapsamı içerisinde güzel bir alanın Malatya halkının hizmetine açılması konusunda çaba gösteriyorlar. Bu çabalarından dolayı kendilerini kutluyorum” diye konuştu.

Ziyarette son olarak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Evren, 15 Temmuz darbe girişimi ve kalkışmaya karşı Başkan Gürkan’ın göstermiş olduğu duruş ve duyarlılıktan dolayı teşekkür belgesi verdi.
 
banner315

    Yorumlar

banner322
banner328
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner325