banner327

Ortak paydamız olan Malatya için çalışacağız

Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Merkezi Başkanı Hasan Meşeli'den çalışmaları ve açtıkları kurslarla ilgili bilgi alan Güder, "Hacı Bektaşi Veli'nin sözünde olduğu gibi; bizler her zaman bir olacağız, iri olacağız ve beraber olacağız" dedi.

22 Şubat 2019 Cuma 14:07
Ortak paydamız olan Malatya için çalışacağız
AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, "Malatya'yı tarihine ve kültürüne bağlı kalarak, daha ileriye götüreceğiz" dedi.

Osman Güder, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler kapsamında temaslarını sürdürüyor.

Güder, çalışmaları kapsamında Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Merkezi'ni ziyaret etti.

Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Merkezi Başkanı Hasan Meşeli'den çalışmaları ve açtıkları kurslarla ilgili bilgi alan Güder, "Hacı Bektaşi Veli'nin sözünde olduğu gibi; bizler her zaman bir olacağız, iri olacağız ve beraber olacağız" dedi.

Ziyarette konuşan Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Merkezi Başkanı Hasan Meşeli, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerin büyük önem taşıdığını ifade etti.

Meşeli, Türkiye'nin ufkunu açacak daha güzel bir ülke, Malatya için 31 Mart yerel seçimlerinin önemli olduğuna dikkat çekerek, "Çağdaş mimari projelerle halkımıza çok güzel hizmetler verilmesi önemli. Battalgazi'mizde daha önceden başarılı bir şekilde belediye başkanlığı yapan Selahattin Gürkan'ın Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi yerine de Osman Güder'in aday olarak gösterilmesi nedeniyle Malatya'mıza aynı bir ivme, onur ve güzellik katılacağına canı gönülden inanıyoruz" dedi.

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder ise Malatya'nın bir huzur kenti olduğunu ifade etti.

Kanat önderlerinin ve değerlerin Malatya'da Malatyalıya yakışan bir duruş sergileyerek, insanların barış ve huzur içerisinde yaşamalarına büyük bir katkı sağladığını dile getiren Güder, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sizin gibi değerler, Malatya'nın vazgeçilmez asli unsurlarıdır. Bugün Malatya'mız barış ve huzur kenti ise bunda sizlerin çok büyük katkı ve emekleri olduğuna canı gönülden inanıyoruz. Bundan sonraki süreçte de inşallah Battalgazi Belediye Başkanı olduğumuz süreçte de bundan önce ortaya konulan tavrı aynı şekilde sergileyerek, sizlerle birlikte Malatya'mızı daha ileriye götürmek istiyoruz. Tabi daha ileriye götürürken; tarihine ve kültürüne bağlı kalarak da çağdaş, modern bir seviyeye getirmemiz lazım."

Güder, Malatya'yı değerleriyle birlikte yöneteceklerini ifade ederek, "Malatya'mız için ne yapmamız gerekiyorsa siz gibi sivil toplum örgütleri ve kanaat önderleriyle ilimizi daha ileriye taşımak adına çalışacağız. Battalgazi Belediye Başkanı seçildiğimizde, hep beraber Malatya'mızı nasıl bir adım öteye götürebiliriz bunun gayreti içerisinde olacağız. İleriki aşamada da sizin yol göstericiliğinize ihtiyacımız olacak. İnşallah hep beraber ortak paydamız olan Malatya için çalışacağız" diye konuştu.

 
banner315

    Yorumlar

banner322
banner328
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv

banner325